خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ خنده دار » کلیپ لگد خوردن بازیگر زن از شتر در ضبط فیلم
کلیپ لگد خوردن بازیگر زن از شتر در ضبط فیلم

کلیپ لگد خوردن بازیگر زن از شتر در ضبط فیلم

کلیپ لگد خوردن بازیگر زن از شتر در ضبط فیلم دانلود فیلم لگد خوردن بازیگر زن از شتر عصبانی که اینگونه که پیداست از صحبت های این خانم بازیگر خوشش نیامده است

دیالوگ های بازیگر زن در فیلم آنچنان تاثیرگذار بود که شتری که در صحنه فیلم حضور داشت را به واکنش واداشته که با لگد زدن به بازیگر زن برای لحظاتی فیلمبرداری را کنسل کند .

لگد خوردن بازیگر زن از شتر

شتر

کاربران دنیای مجازی، فیلم جالبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند که در حین فیلمبرداری فیلمی در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، شتر از دیالوگ های خانم بازیگر خوشش نیامده و با لگد زدن به وی، از او می خواهد تا به بازی خود پایان دهد.

در این فیلم مشاهده می کنید که در حین تصویر برداری سکانسی در صحراهای یکی از کشورهای عربی شتری که در صحنه نشسته بود، به آرامی از جای خود بلند شده و پس از نزدیک شدن به هنرپیشه زن، به او لگد می زند.

در فیلم لگد خوردن بازیگر زن از شتر که در حال دست به دست شدن می باشد خانم بازیگر در حالی که در صحرا با عصبانیت به گفتن دیالوگ های خود مشغول است بی خبر از آنکه شتر پشت سر او از صحبت هایش ناراحت شده در حال ضبط فیلم می باشد که شتر با خیال راحت از جای خود بلند شده و سپس با یک چرخش 180 درجه پشتش را به بازیگر زن کرده و در یک لحظه لگدی نثار خانم بازیگر میکند .

در زیر فیلم لگد خوردن بازیگر زن از شتر را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ لگد شتر به بازیگر زن


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter