آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
مد و مدگرایی
روانشناسی زناشویی روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

وحشتناک ترین صندلی تاریخ + تصاویر

وحشتناک ترین صندلی تاریخ + تصاویرReviewed by Admin on May 21Rating:

وحشتناک ترین صندلی

در قرون وسطی صندلی شکنجه یکی از رایج ترین ابزارهای شکنجه دهندگان محسوب می شد. این شما و این یکی از وحشتناک ترین صندلی های تاریخ

وحشتناک ترین صندلی

وحشتناک ترین صندلی

شکنجه به هر نوع آزار و اذیت جسمانی و یا روانی گفته می شود و تاریخچه ای دیرینه در زندگی بشریت دارد. از سال های بسیار دور، مراجع قدرت همواره از شکنجه برای اعتراف گرفتن و یا تنبیه آدم ها استفاده می کردند. این روش ها تا سال های سال در جوامع مختلف و سرزمین های دور و نزدیک دنیا رایج بود و در هر منطقه شکل و شمایلی خاص به خود می گرفت. دوره قرون وسطی یکی از دوره هایی است که شکنجه در اروپا بسیار مرسوم بود و وقتی نگاهی به انواع و ادوات آن ها می اندازیم، مو بر تنمان سیخ می شود. امروز همراه کارناوال باشید تا با یکی از این ابزار خشونت آمیز آشنا شوید.

انواع مختلفی از این صندلی ها وجود دارد که البته همگی چند ویژگی مشترک دارند. در قسمت پشتی صندلی شکنجه، دسته ها و نشمینگاه سطوحی پوشیده از میخ به چشم می خورد که تعداد آن ها در مجموع به 500 تا ۱۵۰۰ عدد می رسد. پس از آن که فرد مورد نظر را بر روی صندلی نشاندند، برای آن که حرکت نکند و دردش کم نشود، مچ های شکنجه شونده را با کمربندی به صندلی محکم می کردند. در مواردی نیز سوراخ هایی در زیر صندلی قرار داشت که بر روی آن ها ذغال گداخته می گذاشتند و به این ترتیب باعث سوختگی هایی جدی می شدند.

با استفاده از صندلی شکنجه، زمان مرگ فرد موردنظر بین چند ساعت تا چند روز متفاوت بود. البته میخ های این صندلی به هیچ کدام از اعضاء حیاتی بدن صدمه نمی زد و این میخ ها خود به گونه ای مانع از خونریزی می شدند. امروزه یکی از نمونه های صندلی وحشیانه شکنجه، در موزه شکنجه آمستردام نگهداری می شود.