به اولی ها خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » کلیپ وحید پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی در ترکیه
کلیپ وحید پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی در ترکیه

کلیپ وحید پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی در ترکیه

کلیپ وحید پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی در ترکیه دانلود فیلم پسر جنجالی تلگرام که اخیرا از ایران خارج شده است در کنار شهرام کاشانی که خبر اعتیاد وی اخیرا منتشر شده است

این روزها اخبار داغ از دو نفر بسیار به گوش میرسد که یکی از این دو تن وحید پسر جنجالی تلگرام ایران می باشد و دیگری شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی که هر دو جنجالی را اخیرا در فضای مجازی به پا کرده بودند .

پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی

پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی

وحید خزایی معروف به پسر جنجالی تلگرامی ایران که به این علت به این اسم شهره شد که با انتشار عکس های مستهجن با دختران متعدد در تلگرام باعث واکنش پلیس فتا و بازداشت وی شد که با بهانه اینکه دختران درون عکس ها از اقوام و خویشان وی هستند و عکس های وی لو رفته است قصد تبرئه خود را داشت که مدتهای بسیاری عکس های پسر جنجالی تلگرام و دختران ایرانی همراه وی در فضای مجازی دست به دست میشد و جوک های فراوانی در این مورد ساخته شد .

پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی

پسر جنجالی تلگرام

پسر جنجالی تلگرامی اخیرا ایران را ترک کرده و با انتشار فیلمی از دشمنان خود ابراز دلگیری کرده و گفته که دیگر به ایران بازنمیگردد و ملت ایران را برای از دست دادن چنین نخبه ای در ایجاد طنز در غمی بسیار زیاد فرو برد .

وی که شهرتش را با انتشار عکس های مستهجن به قول خود دختر خاله هایش به دست آورده است آنچنان ژست میگیرد که اگر ندانسته فیلم خداحافظیش را مشاهده کنید در این فکر خواهید رفت که از نخبگان یا ستارگان بزرگ مملکت ایران بوده که با رفتنش کشور ایران نابود خواهد شد .

شهرام کاشانی خواننده مشهور لس آنجلسی که همین چند روز پیش بود که با انتشار عکس خمارش در ترکیه خبر از اعتیاد و وضع اسف بارش داده شد که با انتشار فیلمی که در آن به زور صحبت میکرد این خبر را تکذیب کرده و دلیل خماریش را درد پایش اعلام کرد .

پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی

شهرام کاشانی

حال در اتفاقی جالب پسر جنجالی تلگرام ایران و شهرام کاشانی با هم دیدار داشته اند و از دیدار خود کلیپ بامزه ای منتشر کرده اند که اینگونه که در این کلیپ پیداست خبر اعتیاد شهرام کاشانی دور از انتظار نیست .

در این کلیپ اینگونه برداشت میشود که پسر جنجالی تلگرامی ایران همانند فعالیت هایش در ایران ، شهرام کاشانی را به گونه ای وادار کرده ( … کرده ) تا یکی از آهنگ هایش را بخواند .

در زیر فیلم پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ پسر جنجالی تلگرام و شهرام کاشانی معتاد

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics