به اولی ها خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » ابزار شکنجه زنان توسط داعش
ابزار شکنجه زنان توسط داعش

ابزار شکنجه زنان توسط داعش

گروهک تروریستی داعش از ابزار خاصی برای شکنجه زنان استفاده میکند همانند گیره تیزی که پاره کردن سینه زنان استفاده می شود

 

شکنجه زنان توسط گروهک داعش

شکنجه زنان توسط گروهک داعش

ابزارهای استفاده شده توسط داعش برای شکنجه مادران از جمله استفاده از یک گیره تیز دندانه دار است که در سینه فرو می‌رود تا یک زخمی عمیق ایجاد کند و «عضاضه» یا «گاز گیرنده» نامیده می‌شود.

پایگاه خبری انگلیسی «ورد نیوز» نیز اعلام کرد که عضاضه که مشخصات آن مطابق با ابزارهای شکنجه قرون وسطایی است، معروف به «عنکبوت» است و ابزاری چنگالی شکل بوده که اطراف آن دندانه دار و برای پاره کردن سینه استفاده می‌شود.

این پایگاه خبری افزود: «گردان خنساء» (گاو ماده وحشی) داعش شامل زنان انگلیسی است که از این ابزار برای اجرای حکم داعش و ترساندن زنان مخالف این گروه در مناطق تحت کنترل داعش استفاده می‌کنند.

اهالی شهر «رقه» سوریه نیز گفته‌اند: یک خانم که در ایستگاه اتوبوس اقدام به شیر دادن طفل شیر خوار خود کرده بود، از درد شدید شکنجه با عضاضه (گازگیرنده) که توسط داعشی‌ها انجام شده بود، فریاد می‌زد.

اهالی رقه افزودند: یک زن 24 ساله که از سوی زنان داعشی به دلیل نازک بودن حجابش دستگیر و به اتاق شکنجه منتقل شده بود، نقل کرده که از وی خواسته‌اند یکی از ابزار شکنجه را انتخاب کند، یا شلاق یا گازگیرنده و این زن که نمی‌دانسته عضاضه چیست و از شلاق می‌ترسیده، فکر کرده این ابزار وسیله ساده‌ای است و آن را انتخاب کرده، اما با یک وسیله تیز دندانه دار روبرو شده و آن را در سینه‌اش فرو کرده‌اند، که بر اثر شدت درد بیهوش شده است.

گروه تروریستی داعش از خرداد امسال بخش‌هایی از شمال شرقی عراق را اشغال کرده و تاکنون مرتکب جنایات زیادی در این مناطق شده است.

 

روز نو

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics