به اولی ها خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
خانه » مد و زیبایی » برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014
برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014

برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014

طبق نظرسنجی هر ساله در مجله معتبر Men’s Health در سال 2014 نیز برترین ریش تراش های دنیا انتخاب و اعلام شد

 

برترین ریش تراش های دنیا در سال 2014

برترین ریش تراش های دنیا در سال 2014

هرساله مجله معتبر Men’s Health طی یک نظرسنجی گسترده محصولات مربوط به پیرایش، بهداشت و نظافت آقایان را در 40 دسته بندی مورد بررسی قرار می‌دهد که با توجه به رای داوران، کارشناسان و مصرف‌کنندگان بهترین محصولات هر بخش از بین برندهای مطرح در جهان انتخاب و جایزه Grooming Awards به آنها اهدا می‌گردد.
این موسسه هر سال بیش از 600 محصول را از نظر کیفیتِ عملکرد، ساختار محصول و همچنین از نظر نظافت، بهداشت و بهترین کارایی و کاربرد در حوزه پیرایش، اصلاح و آراستگی آقایان مورد بررسی دقیق قرار میدهد که از جمله برندهای موجود در این فستیوال می‌توان به پاناسونیک، ژیلت، اورال بی، براون، نیوا، داو، هداندشولدر، جیو، فیلیپس، تام فورد، گوچی، و بسیاری دیگر از مارک‌های مطرح در این حوزه اشاره نمود.
در سال 2014 پاناسونیک برای سومین بار پیاپی برنده این نظرسنجی شد و بدین ترتیب ریش تراش‌های پاناسونیک مدل LV95 و LV65 برنده عنوان بهترین ریش تراش در سال 2014 شدند. همچنین ماشین اصلاح و مرتب کننده پاناسونیک مدل‌ GB40 در حوزه ماشین اصلاح به عنوان بهترین تریمر سال 2013 انتخاب شده بود و ریش تراش های مدل SL41 و ST25نیز با عنوان بهترین ریش‌تراش در سال 2012 ، برنده جایزه معتبر Men’s Health Grooming Awards شده بودند.

 

تابناک

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics