خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » مد و زیبایی » برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014
برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014

برترین ریش تراش ها در دنیا در سال 2014

طبق نظرسنجی هر ساله در مجله معتبر Men’s Health در سال 2014 نیز برترین ریش تراش های دنیا انتخاب و اعلام شد

 

برترین ریش تراش های دنیا در سال 2014

برترین ریش تراش های دنیا در سال 2014

هرساله مجله معتبر Men’s Health طی یک نظرسنجی گسترده محصولات مربوط به پیرایش، بهداشت و نظافت آقایان را در 40 دسته بندی مورد بررسی قرار می‌دهد که با توجه به رای داوران، کارشناسان و مصرف‌کنندگان بهترین محصولات هر بخش از بین برندهای مطرح در جهان انتخاب و جایزه Grooming Awards به آنها اهدا می‌گردد.
این موسسه هر سال بیش از 600 محصول را از نظر کیفیتِ عملکرد، ساختار محصول و همچنین از نظر نظافت، بهداشت و بهترین كارایی و كاربرد در حوزه پیرايش، اصلاح و آراستگی آقايان مورد بررسی دقیق قرار ميدهد که از جمله برندهای موجود در این فستیوال می‌توان به پاناسونیک، ژیلت، اورال بی، براون، نیوا، داو، هداندشولدر، جیو، فیلیپس، تام فورد، گوچی، و بسیاری دیگر از مارک‌های مطرح در این حوزه اشاره نمود.
در سال 2014 پاناسونیک برای سومین بار پیاپی برنده این نظرسنجی شد و بدین ترتیب ریش تراش‌های پاناسونیک مدل LV95 و LV65 برنده عنوان بهترین ریش تراش در سال 2014 شدند. همچنین ماشين اصلاح و مرتب كننده پاناسونیک مدل‌ GB40 در حوزه ماشين اصلاح به عنوان بهترين تريمر سال 2013 انتخاب شده بود و ريش تراش های مدل SL41 و ST25نیز با عنوان بهترین ريش‌تراش در سال 2012 ، برنده جایزه معتبر Men’s Health Grooming Awards شده بودند.

 

تابناک


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter