آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
روانشناسی کودکان
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

بهترین سن بارداری زنان و بهترین سن برای مادر شدن زنان + دلیل

بهترین سن بارداری زنان و بهترین سن برای مادر شدن زنان + دلیلReviewed by Admin on May 9Rating:

بهترین سن بارداری زنان و بهترین سن برای مادر شدن زنان محققان بهترین سن برای بارداری زنان را سن 20 تا 35 سالگی و بهترین سن برای فرزندداری را کمی بیشتر از 35 سالگی اعلام کردند .

مادر شدن یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای یک زن در زندگی اش میافتد و هیچ چیز شیرین تر از فرزند برای خانواده نیست .

باردار شدن در زنان در سنین متفاوت اتفاق میافتد و برخی از زنان علاقه ندارند که در جوانی فرزنددار شوند اما بهترین سن باردار شدن چیز دیگری را نشان میدهد .

بهترین سن باردار شدن زنان طبق تحقیقات محققان سن 20 الی 35 سالگی اعلام شده است که زنان دوران حاملگی و وضع حمل راحت تری خواهند داشت .

بهترین سن بارداری زنان و بهترین سن برای مادر شدن زنان

بهترین سن حاملگی زن

بهترین سن بارداری زنان

بهترین سن برای بارداری بین 20 تا 35 سالگی است. بارداری در طول این 15 سال راحت‌تر و خطر ابتلا به فشار خون بالا در این سنین کمتر است.

بهترین سن برای مادر شدن چه سنی است؟ به گفته‌ی «کالج سلطنتی زنان و زایمان» (Royal College of Obstetrics and Gynaecology)؛ بین 20 تا 35 سالگی.

بارداری در طول این 15 سال راحت‌تر و خطر ابتلا به فشار خون بالا در این سنین کمتر است. یک سقط جنین یا نیاز به سزارین؛ باز هم باید ادامه بدهم؟ شما همچنین در این سنین، احتمال بیشتری برای مقابله با محرومیت از خواب کافی و داشتن انرژی کافی خواهید داشت.

بهترین سن مادر شدن زنان

  • اما بهترین سن برای بزرگ کردن یک بچه، چه سنی است؟

طبق تحقیق به عمل آمده در دانشگاه آرهوس (Aarhus) دانمارک، کمی بالاتر از 35 سالگی.

با بررسی 4.741 مادر دانمارکی در یک مطالعه علمی، داشتن سن بالاتر در هنگام پرورش و بزرگ کردن کودکان بین 7 تا 11 سال با میزان کمتر مشکلات عاطفی، اجتماعی و رفتاری مرتبط است.

میانگین سن بچه‌دار شدن در کشور دانمارک، 30.9 است و نسبت بچه‌های متولد شده‌ی مادران بالای 40 سال از سال 1985، چهار برابر شده است.

اداره‌ی ملی آمار و اطلاعات انگستان می‌گوید که میانگین سن زنان برای فرزندآوری در انگستان و ولز 30.3 بوده است و این نرخ در زنان مسن‌تر از اواسط دهه 70 میلادی رو به افزایش است.

زنانی که فرزندآوری را به تأخیر می‌اندازند، اغلب تحصیل کرده هستند و امنیت مالی و اقتصادی بیشتری دارند و همچنین در روابط پایدارتری نسبت به مادران جوان‌تر قرار دارند. آیا این عوامل به تنهایی می‌توانند تفاوت‌های فرزندآوری را توضیح دهند؟

بهترین سن بارداری زنان و بهترین سن برای مادر شدن زنان

بهترین سن مادری زن

  •  راه حل

این پژوهش نشان می‌دهد که علت فراتر از این چند عامل است. مادران مسن‌تر دارای بلوغ احساسی و عاطفی بیشتری هستند و بیشتر به گذشت و دل‌رحمی تمایل و نسبت به فرزندپروری انعطاف بیشتری دارند. این عوامل باعث ترغیب نوعی از سبک و روش فرزندپروری توانمند و اصیل می‌شود، سبک و روشی که دلیل و برهان‌آوری را با اعمال محدودیت‌های رفتاری و اخلاقی متعادل می‌کند. محققان در این تحقیقات انجام شده در دانمارک دریافتند که احتمال تنبیه فیزیکی یا شفاهی فرزندان توسط مادران مسن‌تر (بالای سن 33 سال) کمتر است.

آنها به طور کلی صبر بیشتری دارند و کمتر دست به دامن نظم مقررات سختگیرانه می‌شوند.

با این حال، کودکان 15 ساله نیز بدون توجه به سن مادران آنها، در این مطالعه‌ی علمی با همان سطح از مشکلات عاطفی روبرو بودند.

این مطالعه، یک فانوس دریایی تنها برای نشان دادن مزیت‌های مادران مسن‌تر نیست. ماه گذشته ، تحقیقی از مؤسسه مکس پلانک (Max Planck) نشان داد که کودکان متولد شده‌ی مادران مسن‌تر در تست‌های توانایی شناختی عملکرد بهتری نسبت به فرزندان مادران جوان‌تر داشتند.

نتایج این تست‌ها می‌توانند به عنوان یک پیش‌بینی برای دستاوردها و موفقیت‌های آموزشی و سلامت و تندرستی این کودکان در آینده تلقی شوند.

با وجود این، در عین کم بودن مشکلات زایمان در این زنان، باید این مسئله را نیز مد نظر قرار داد که مشکلات نازایی در بین زنان مسن‌تر بیشتر است. مادر شدن در سن بالاتر چندان هم خوب نیست.