تجاوز به دختر 13 ساله تهرانی توسط دو موتورسوار

تجاوز به دختر 13 ساله تهرانی توسط دو موتورسوار دختر تهرانی 13 ساله که مورد تجاوز دو جوان موتورسوار قرار گرفته بود تقاضای اعدام آنها را از دادگاه کرد .

اخبار حوادث هر روزه شاهد اتفاقات ناراحت کننده ای است که مو به تن انسان سیخ میکند و باید برای آن فکری کرد .

تجاوز به دختر 13 ساله که توسط دو موتورسوار دزدیده شده و در یک مکان تا شب مورد تعرض قرار گرفته بود روح دختر تهرانی را به درد آورده است .

دختر تهرانی که به شدت پس از مورد تجاوز قرار گرفتن توسط دو جوان لطمه روحی دیده است تقاضای اعدام هر دو جوان را از دادگاه کرده است .

تجاوز به دختر 13 ساله تهرانی توسط دو موتورسوار

تعرض به دختر 13 ساله

تجاوز به دختر 13 ساله

بیست و سوم اسفند پارسال دختر نوجوانی همراه مادرش به اداره آگاهی رفت و شکایت کرد که دو پسر او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

به دنبال این شکایت و اطلاعاتی که دختر نوجوان در اختیار پلیس قرار داد، «وحید» 23 ساله و «سینا» -25 ساله- دستگیر شدند. آنها در بازجویی به جنایت سیاه‌شان اعتراف کردند و روانه زندان شدند.

متهمان صبح دیروز در دادگاه کیفری تهران به طور غیر علنی محاکمه شدند.

در ابتدای جلسه دختر 13 ساله پس از طرح شکایتش به سؤالات قضات پاسخ داد.

  • چطور شد که آنها تو را دزدیدند؟

من در خیابان بودم که ناگهان دو پسر سوار بر موتورسیلکت به طرفم آمدند و من را به‌زور سوار موتور کردند و به مخفیگاهشان بردند.

  • چند ساعت آنجا بودی؟

نمی‌دانم اما هوا خیلی تاریک شده بود و من هم گریه می‌کردم که مرا در حوالی میدان قزوین رها کردند.

  • الان چه شکایتی داری؟

آنها به من تعرض کرده‌اند و درخواست اعدام‌شان را دارم.

  • با چه کسی زندگی می‌کنی؟

با مادرم زندگی می‌کنم.

  • پدرت کجاست؟

چند سال پیش پدر و مادرم از هم جدا شدند، خیلی از او خبر ندارم.سپس مادر دختر نوجوان گفت: از قضات درخواست می‌کنم این دو شیطان صفت را به اشد مجازات محکوم کنند. چند ماه است که دخترم بیمار شده و از لحاظ روحی صدمه دیده و شب‌ها کابوس می‌بیند و خوابش نمی‌برد. آنها زندگی من و دخترم را نابود کرده‌اند.آنگاه دو متهم پرونده پای میز محاکمه ایستادند و پس از اعتراف‌هایشان روانه زندان شدند.
قرار است قضات دادگاه بزودی حکم مجازات آنها را صادر کنند.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث