خانه » فناوری اطلاعات » مشترکان رومینگ بین الملل همراه اول بخوانند

مشترکان رومینگ بین الملل همراه اول بخوانند

شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول به مشترکین خود در جهت استفاده از رومینگ بین الملل نکات زیر را توصیه کرده است

 

رومینگ بین الملل همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران به مشترکین خود توصیه کرد قبل از سفرهای خارجی، از داشتن اعتبار کافی در سیم کارت خود مطمئن شوند.

نظر به محدود بودن اعتبار رومینگ بین الملل در سیم کارت های دائمی، امکانات و تمهیدات مناسبی جهت قطع نشدن ارتباط در خارج از کشور، در نظر گرفته شده است.

به گزارش اولی ها براساس این اطلاعیه، ایجاد امکان اعمال بستانکاری برای جلوگیری از قطع بدهی در هنگام استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل، ارائه خدمات خاص به مشترکین ویژه (VIP) جهت عدم قطع سرویس در خارج از کشور و امکان پرداخت کارکرد میان دوره بصورت غیرحضوری از جمله تمهیداتی است که از سوی اپراتور اول تلفن همراه کشور، برای مشترکین دائمی در نظر گرفته شده است.

همچنین همراه اول توصیه کرده از آنجا که مشترکین سیم کارت های اعتباری از این پس براحتی می توانند بصورت الکترونیکی شارژهای 500 هزار و یک میلیون ریالی تهیه کنند و با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، مشترکین به منظور مدیریت هرچه بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی به کشورهایی که طرف قرارداد اعتباری همراه اول هستند، از این سیم کارت ها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :  کلاهبرداری در تلگرام به نام ایرانسل با وعده شارژ رایگان 20 هزار تومانی

هم اکنون همراه اول با 271 اپراتور در 112 کشور، قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.

همراه اولی ها می توانند برای افزایش بستانکاری و جلوگیری از قطع بدهی رومینگ، حرفB را به 990009 پیامک کرده و به میزان مورد نظر، شناسه پرداخت، دریافت و سپس بصورت غیرحضوری (از طریق 9990، تلفنبانک، اینترنت، ATM و …)، اقدام به پرداخت مبلغ کنند. همچنین می توانند از طریق تماس با مرکز اطلاع رسانی 9990، ارسال پیامک با متن «نام یا کد کشور بدون صفر» به 8070 و ارسال پیامک با متن «R، نام یا کد کشور بدون صفر» به 990009، از تعرفه های رومینگ و مکالمات بین الملل کشور در کشور مورد نظر اطلاع یابند.

 

پول نیوز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*