خانه » خانه و خانواده » اثرات داستان سکسی و مشاهده عکس و فیلم پورن بر فرد + آمار تکان دهنده

اثرات داستان سکسی و مشاهده عکس و فیلم پورن بر فرد + آمار تکان دهنده

اثرات داستان سکسی و مشاهده عکس و فیلم پورن بر فرد آمار جست و جوی گوگل و تاثیر خواندن داستان مستهجن و مشاهده عکس و فیلم پورنوگرافی بر فرد و خانواده

شاید به جرات بتوان گفت که چند کلمه کلیدی که در جست و جوی گوگل از بالاترین ارقام جست وجو برخوردارند مربوط به مسائل جنسی می باشند که این مسائل نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا دارای آمار بالایی از جست و جو می باشد .

سکس و پورن

سکس و پورن در آمار سرچ گوگل

داستان سکسی و عکس سکسی و فیلم سکسی از جمله پرطرفدارترین سرچ ها نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیاست .

مسائل جنسی که به وفور در جای جای اینترنت مشاهده میشوند و کافیست تا با یک جست و جوی کوچک در گوگل به صد ها و حتی میلیون ها صفحه در مورد آن برسیم .

در عکس زیر تعداد جست و جوی کلمات جنسی در سایت گوگل را در حدود یک ماه مشاهده میفرمایید :

آمار جست و جو کلمات جنسی در گوگل

آمار جست و جو کلمات جنسی

همانطور که در آمار بالا که از سایت گوگل دریافت شده و کاملا معتبر می باشد مشاهده میفرمایید آمار خیره کننده ای از جست و جو ها در گوگل به کلمه سکس و همچنین sex تعلق دارد .

در این آمار از جست و جوی کلمه سکس به تعداد دو میلیون و هفتصد و چهل هزار و همچنین کلمه داستان سکسی به تعداد یک میلیون و دویست و بیست هزار و فیلم سکسی به تعداد یک میلیون و دویست و بیست هزار و عکس سکسی به تعداد یک میلیون در یک ماه گفته شده که آمار قابل توجهی از جست و جو های گوگل را در کشورهای فارسی زبان به خود اختصاص میدهد .

همچنین در این آمار جست و جوی کلمه sex با رقم خیره کننده پنجاه و پنج میلیون و ششصد هزار و sex story با یک میلیون و sex video با سیزده میلیون و ششصد هزار جست و جو گوگل در یک ماه بسیار جالب می باشد .

اثر داستان سکسی و عکس سکسی و فیلم سکسی

اثرات داستان و عکس و فیلم پورن

آماری تکان دهنده از جست و جوی کلمات جنسی در گوگل که میتواند زنگ خطری برای جامعه جهانی باشد .

آمار بالای جست و جوی این کلمات در ایران ما را به این واداشت تا به مردم عزیز ایران را از عواقب جست و جوی کلمات جنسی آگاه سازیم .

حال که از وجود همچین خطری در جامعه آگاه شدیم چندین سوال پیش میاید که به تحلیل آنها میپردازیم .

  • چرا آمار جست و جوی کلمات جنسی بالاست ؟

در این مورد پاسخ های بسیاری وجود دارد که از ریشه های متعدد جامعه و فرهنگ و خانواده و حتی شخصیت خود فرد نشات میگیرد .

بر هیچکس پوشیده نیست که یک فرد پس از به دنیا آمدن همانند یک تخته سفید می باشد که آماده نگارش می باشد که خانواده و اجتماع و فرهنگ و … با نوشتن بر این تخته وی را برنامه نویسی میکنند و شخصیت وی را تشکیل میدهند .

دلایل تفاوت عقاید اشخاص را نیز میتوان به همین موضوع ربط داد و در مورد برخورد با مسائل جنسی نیز میتوان بر شخصیت شکل گرفته فرد اشاره کرد .

فرض کنیم کودکی را از دو سالگی پای فیلم های مستهجن بنشانیم و او برخوردهای جنسی زن و مرد را حتی در حد یک بوسه ببیند و در ذهنش سوال هایی در مورد این موضوع پیش بیاید و چون در سنی نیست که بتواند این موضوع را هضم کند قطعا با مشکلاتی در زمینه روابط جنسی روبرو خواهد شد که دیری نمیپاید که به دنبال پاسخ سوالات خود دست به دامن راحت ترین گزینه یعنی اینترنت میشود که عاقبت با دیدن دنیای رنگارنگ و جذاب رابطه جنسی موجب تست این موضوع توسط خود فرد و آغاز زندگی بر پایه رابطه جنسی نامشروع میگردد .

این مورد را در کشورهای غربی به شدت میتوان مشاهده کرد که هم اکنون تمام تلاش خود را میکنند تا دسترسی فرزندان خود را به مسائل جنسی تا سن هجده سالگی به حداقل ممکن برسانند تا کمی وضعیت نابسامان آزادی سکس را کنترل کنند .

برخی عدم آزادی سکس را دلیل بر بالا بودن جست و جو به دنبال آن میدانند اما در این مورد میتوان به کشورهایی که این آزادی را قائل شدند اشاره نمود که با خط زدن نام پدر در شناسنامه فرزندان و مشکلات عدیده جنسی رو به رو شدند و اکنون تلاش خود را میکنند تا جلوی این مشکلات را بگیرند .

اثر داستان سکسی و عکس سکسی و فیلم سکسی

اثرات داستان و عکس و فیلم پورن

همچنین در نفی آزادی در رابطه جنسی میتوان به افزایش خیانت در زندگی زناشویی و عدم بنیان خانواده اشاره نمود که برای اثبات این موضوع نیاز نیست به این کشورها عزیمت کنیم بلکه کافیست کمی به اخبار ستارگان این کشورها دقت کنیم که هر روزه با یک نفر رابطه دارند و پس از مدتی با شخص دیگری و جالب اینجاست که برخی از این ستارگان بدون ازدواج دارای فرزند میشوند و تصمیم برای ازدواج را حتی پس از به دنیا امدن فرزندان قطعی نمیدانند .

قطعا تاثیر خانواده در این مورد بسیار بالاست به گونه ای که به جرات میتوان گفت که در صورتی که خانواده شخص در این مورد کمی کوتاهی کند قطعا آینده فرزندشان را باید در سایت های مستهجن جست و جو کرد .

برای اثبات این موضوع میتوان اینگونه شرح داد که خانواده هایی دیده میشوند که فرزندان آنان نه تنها اینگونه مسائل را خارج از عرف جست و جو نمیکنند بلکه پیگیری و مشاهده مسائل جنسی را خارج از شان و شخصیت خود میدانند که قطعا تاثیر خانواده بر این شخص باعث بوجود آمدن این حس در وی گردیده است .

البته سرکوب نیاز جنسی را به هیچوجه در هیچ کجای دنیا تایید نمیکنند و برخورد درست با نیاز جنسی مورد بحث می باشد .

در مورد تاثیرات جامعه میتوان از فرهنگ سازی درست در جامعه و بالا بردن آگاهی افراد از نیاز جنسی و رابطه جنسی و ایجاد اشتغال برای کمک به جوانان برای تشکیل خانواده و رفع نیاز جنسی با همسر و … اشاره نمود که قطعا با رفع موانع ازدواج جوانان میتوان به مقدار بسیار زیادی جلوی اینگونه نیازها را گرفت .

اثر داستان سکسی و عکس سکسی و فیلم سکسی

اثرات داستان و عکس و فیلم پورن

  • عواقب جست و جو جنسی در اینترنت چیست ؟

شاید به راحتی بتوان گفت که هرکس برای یک بار حتی از سر سرگرمی به دنبال یک داستان سکسی یا عکس سکسی یا فیلم سکسی باشد با دنیایی رو به رو خواهد شد که قطعا آخرین جست و جوی وی نخواهد بود .

کافیست که شما یک داستان سکس را مطالعه کنید تا آنچنان تحت تاثیر قرار بگیرید که افکار و حتی برخوردتان با اطرافیانتان به طور محسوسی تغییر پیدا کند .

داستان هایی که از تخیل برخی از افراد تراوش شده و در آن داستان شخص به کارهایی سوق داده میشود که دید وی را حتی به محارم خود تغییر میدهد . جالب اینجاست که اینگونه داستان ها به اتفاقاتی اشاره میکند که کاملا فکر و عقیده فرد را عوض میکند .

قطعا کافیست شخصی داستان سکس با محارم ( خواهر ، مادر ، عمه ، خاله و مادربزرگ ) بخواند و کم کم در این شخص دید متفاوتی نه تنها به دختران و زنان نامحرم بلکه به خانواده و محارم خود خواهید دید .

داستان های ناواقعی که برخی برای رفع نیازهای روانی خود با مطرح کردن آن با دید واقعی و آب و تاب فراوان آنقدر خواننده را مورد تاثیر قرار میدهند که این شخص پس از خواندن اینگونه داستان ها از هر نگاه و هر صحبتی و هر لمسی خود را به جای فرد درون داستان قرار میدهد .

بی شک تاثیر داستان های پورن  بسیار بیشتر از عکس و فیلم می باشد چون در داستان ها میتوان چیزهایی را نوشت که در واقعیت به هیچوجه قابل اجرا نیست و روابط را گونه ای توصیف کرد که افکار شخص به شدت درگیر و متلاشی شود .

تا زمانی جست و جوی عکس سکس نسبت به داستان و فیلم بیشتر بود اما با آمدن گوشی های دوربین دار و کیفیت فیلم بالا و همچنین انتشار فجیع فیلم های پورن در سایت های خارجی برخی از جوانان ایرانی را نیز به این اندیشه انداخت تا خود نیز فیلم بیرون بدهند .

شاید در زمینه عکس بتوان بیشتر جست و جوی تصاویر برهنه هنرمندان زن و خوانندگان زن را مشاهده کرد .

فیلم های جنسی از پرطرفدارترین جست و جو ها می باشند که متاسفانه به وفور نیز یافت میگردند که تاثیر فراوانی بر بیننده فیلم را دارست .

مشاهده عکس سکسی و فیلم سکسی به شدت قوه ی جنسی بیننده را درگیر میکنند به گونه ای که بارهای بار هشدار داده شده است که دیدن عکس و فیلم پورن باعث پایین آمدن بلوغ جنسی پسران و دختران میشود .

همچنین دیدن این موارد میتواند فانتزی هایی را در ذهن فرد ایجاد کند که افراد افراطی در اینگونه فیلم ها اجرا میکنند و شخص ، همسر خود را مجبور به اجرای فانتزی های جنسی کند که بسیار باعث ناراحتی و سردی روابط میگردد .

بر خلاف باور رایج افرادی که به پورنوگرافی و دیدن فیلم های محرک جنسی و خواندن داستان های مستهجن خصوصا روابط غیر متعارف عادت و اعتیاد دارند با ازدواج یا فراهم کردن شریک جنسی این اعتیاد و این رفتار را ترک نخواهند کرد…

اعتیاد به پرونوگرافی و دیدن فیلم ها و داستان های سکسی را برخی محققان در ردیف اعتیاد به کوکائین قرار داده اند و همین موضوع موجب بازگشت فرد( عموما مردها ) به مشاهده و خواندن این مطالب خواهد شد که آسیب های آن پس ازازدواج به مزاتب فاجعه بار تر از پیش از آن است .

به نظر می‌رسد که این مطالب،یک محرک قدرتمند جنسی را برمی‌انگیزد که به دنبال آن، آزادسازی شهوت، اغلب توسط استمنا صورت می‌گیرد. هرزه‌نگاری، تصویر بسیار قدرتمند و هیجان‌آلودی ایجاد می‌کند که دائماً به ذهن فرد خطور می‌کند و او آنها را در مخیله خود تفصیل می‌دهد.افراد به هنگام اعتیاد به هرزه‌نگاری، به تنهایی نمی‌توانند از شر آن خلاص شوند و آن را کنار بگذارند. علی‌رغم این که این اعتیاد، عواقب وخیمی‌ مثل طلاق، از دست دادن خانواده و مواجهه با قانون (در موارد تهاجمات جنسی، آزار یا سوء استفاده از همکاران) را به دنبال دارد.

افراد با ضریب هوشی بالاتر بر خلاف انتظارها بیش از دیگران در معرض خطر قرار دارند چون قدرت خیال پردازی و تصویر سازی این افراد خصوصا در خواندن داستان های سکسی بالاتر از دیگران است و طبیعتا اعتیادشان به این مطالب قوی تر است .

این افراد پله پله به سمتی حرکت می کنند که هر چه پیشتر می روند به دنبال مطالب وقیحانه تری می گردند و در مرحله بعد زمان خودارضایی را افزایش داده و به سمتی می روند که زمان بسیار زیادی طول می کشد تا فرد به مرحله آخر برسد .

از دید روان شناسان فهم و درک درجه اعتیاد و قدرت آن در معتادان برای غیر معتادان دشوار است. زمانی که تحت فشار آن بحران قرار می گیرند هیچ چیز نمی تواند جلوی آنها را بگیرد . و اعتیاد بر زندگی آنها حکمرانی می کند .

جدایی و طلاق در این زمینه بسیار رواج دارد و البته کمتر رسانه ای می شود فرد معتاد به سمتی حرکت می کند که همسر مجبور است او را همراهی کند و او خواستار رفتارهای عجیب و متنوع جنسی خواهد شد و این موضوع تا جایی پیش می رود که همسر که درجه اعتیاد را درک نمی کند و از این رفتارها هیچ لذتی نمی برد نمی تواند موضوع را تحمل کند و نتیجه دعوا و جدایی و طلاق …

فرد معتاد اغلب خودارضایی را به ارتباط سالم جنسی ترجیح می دهد. و این امر تقریباً همیشه، ظرفیت دوست داشتن و ابراز عشق به همسرشان در روابط خصوصی آنها را کاهش می‌دهد. این تخیل پردازی بسیار قوی است و موجب آزردگی خاطر همسران آنها می‌شود.مردان، بعد از دیدن اعمال غلو شده جنسی در فیلم‌های مستهجن، از زنان خود ارضا نمی‌شوند و آنها را ناکافی می‌دانند

محرک جنسی آنها، چیزی غیر از همسرشان است و همسر آنها به سادگی می‌تواند این امر را حس کند و در نتیجه، اغلب احساس تنهایی و رانده شدن می‌کند.

هر فردی که مرتباً با دیدن هرزه‌نگاری‌ها خودارضایی می‌کند، در خطر تبدیل شدن به یک معتاد جنسی و شرطی کردن خود به داشتن انحراف جنسی یا اختلال ایجاد کردن در روابط متعهدانه با همسر خود قرار دارد.یک اثر جنبی همیشگی، کاهش شدید ظرفیت دوست داشتن است. به عبارت دیگر، هرزه‌نگاری منجر به گسست آشکار عمل جنسی از دوست داشتن، عاطفه، توجه و دیگر احساسات طبیعی سالم و ویژگی‌هایی که به روابط زناشویی کمک می‌کنند، می‌شود. جنبه جنسی این افراد، عاری از ویژگی‌های انسانی می‌شود.

یک تصور غلط:عموماً این گونه فکر می‌کنند که خودارضایی عواقب کم اهمیتی دارد و فقط تنش جنسی را کاهش می‌دهد.جدا از معیارهای اخلاقی، این گفته شاید صحیح باشد؛ اما یک استثنا وجود دارد و آن این است که خودارضایی مداوم با تصویرپردازی هرزه‌نگاری‌ها (چه به صورت یاد آوردن در ذهن و چه به صورت محرک آشکار هرزه‌نگاری)، موجب مخاطراتی از طریق شرطی سازی در ابتلا به اعتیادهای جنسی و یا آسیب‌های جنسی دیگر می‌شود.

در این مورد، هیچ فرقی نمی‌کند که فرد، یک پزشک مشهور باشد یا یک قهرمان، مدیر یک شرکت، رئیس دانشکده، کارگر غیرماهر و یا یک پسربچه ۱۵ ساله؛ همه آنها می‌توانند نسبت به نابهنجاری جنسی شرطی شوند.

روند شرطی سازی خودارضایی غیرقابل اجتناب است و به طور خودانگیخته از بین نمی‌رود. رشد این بیماری ممکن است آهسته باشد و تقریباً همیشه از دید پنهان بماند. این بیماری معمولاً بخش محرمانه زندگی یک مرد است و همانند سرطان به رشد و گسترش خود ادامه می‌دهد.

این بیماری به ندرت، خود به خود متوقف می‌شود و درمان آن دشوار است. تکذیب این بیماری از طرف مرد معتاد و امتناع او از برخورد با این مشکل، طبیعی و قابل پیش بینی است، و تقریباً همیشه به ناسازگاری زناشویی و گاهی هم طلاق و گاهی به شکستن روابط خصوصی دیگری می‌انجامد.

یافته‌های دکتر روان شناس، چیز مک گاف در دانشگاه کالیفرنیا نشان می‌دهند که خاطرات تجربه‌هایی که به هنگام تحریکات احساسی (مثل تحریک جنسی) رخ می‌دهند، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می‌نشینند و پاک کردن آنها دشوار است. این فرض می‌تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه‌نگاری را توصیف کند.

خاطرات نیرومند تحریکات جنسی از تجربه‌های گذشته، خودشان را در صحنه مغز حفظ می‌کنند و مرتباً به ذهن خطور می‌کنند و فرد را از لحاظ شهوانی تحریک می‌کنند. اگر او به هنگام این تخیلات، خودارضایی کند، باعث تقویت پیوند بین تحریک جنسی و اوج لذت جنسی می‌شود که همراه با منظره ویژه یا تکرار پی در پی آن صحنه در ذهن خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*