خانه » اخبار ستارگان » دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی خواننده ترکیه
loading...

دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی خواننده ترکیه

دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی

یکی از نام آشناترین و به یاد ماندنی ترین خواننده های کشور عزیزمان ایران زنده یاد مرتضی پاشایی است .

دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی

آهنگ مرتضی پاشایی در آلبوم مصطفی ججلی

مرتضی پاشایی خواننده محبوب ایران که به علت بیماری سرطان به دیار باقی شتافت آهنگ های بسیار زیبایی را خوانده است که مورد توجه مردم قرار گرفت .

آهنگ نبض احساس یکی از آهنگ های بسیار شنیدنی خواننده محبوب ایران بود که بسیار شنیده شده و بسیار پرطرفدار بود .

دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی خواننده ترکیه ای و استفاده از آن در آلبوم جدید این خواننده واکنش هایی را به دنبال داشت .

بارها و بارها شنیده ایم که آهنگ های آشنای ترکی یا ملودی های سرشناس یونانی با یک شعر فارسی توسط خواننده های ایرانی خوانده می شود آن هم بدون اجازه صاحب اثر و البته بدون نام بردن از آهنگ اصلی اما حالا این بار برعکس این قضیه اتفاق افتاده است.

مصطفی ججلی یکی از خواننده های سرشناس این روزهای ترکیه است، جوان اول موسیقی پرطرفدار ترکیه. او آلبوم تازه اش را با عنوان Zincirimi Kirdi Ask روانه بازار کرده ، آلبومی که یک نوای آشنا برای دوستداران موسیقی پاپ ایران دارد چرا که آهنگ «نبض احساس» ساخته میلاد بابایی که با صدای مرتضی پاشایی برای ایرانی ها آشناست در این آلبوم با عنوان «نبض» وجود دارد البته بدون هیچ اشاره ای به خالق اثر و خواننده اصلی اش.

دزدی آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی توسط مصطفی ججلی

صفحه اینستاگرام مصطفی ججلی

این ماجرا البته که مورد اعتراض هواداران مرتضی پاشایی هم قرار گرفته است و در صفحه شخصی این خواننده ترک در اینستاگرام می شود رد هواداران خواننده محبوب ایرانی را هم دید. البته این اعتراض بیشتر به ابراز علاقه به مرتضی پاشایی در صفحه اینستاگرام «ججلی» محدود شده است و خوشبختانه به ناسزا و بد و بیراه های معمول در این مواقع نکشیده است.

میلاد ترابی آهنگساز این قطعه هم از تلاش برای پیگیری رسمی این موضوع از مجاری قانونی خبر داده و گفته است «کاش مرتضی پاشایی بود و این روزها را می‌دید که موسیقی داخلی ایران هم قابلیت این کپی‌برداری‌ها را دارد.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*