وصیت نامه سوسن پرور بازیگر زن ایران در مصاحبه سوسن پرور

وصیت نامه سوسن پرور

بر هیچکس پوشیده نیست که ما در این دنیا همیشگی نخواهیم بود و روزی خواهد رسید که باید به خاک بازگردیم .

وصیت نامه سوسن پرور

سوسن پرور

سوسن پرور در مصاحبه ی جالب خود از وصیت نامه اش پس از فوتش اشاره ای کرد و گفت برای مرگ من شادی کنید و گریه نکنید .

وصیت نامه سوسن پرور که در یک گفت و گو توسط بازیگر زن ایران اعلام شد جملات جالبی را در خود نهفته بود که یک دنیا پشت آن حرف بود .

وظیفه هر مسلمانی است که قبل از مرگش وصیت خود را اعلام کند و سفارش کند که بعد از مرگش براى او چه کارهایى انجام دهند، یا بگوید بعد از مرگش چیزى از مال او ملک کسى باشد، یا براى اولاد خود و کسانى که اختیار آنان با اوست؛ قیّم و سرپرست معیّن کند.

در همین راستا سوسن پرور بازیگر تلویزیون با حضور در یک شبکه اینترنتی ، مصاحبه ای را انجام داد که در آن وصیت خود رابه صورت شفاهی بازگو کرد.
در ادامه متن وصیت نامه پرور را مشاهده می کنید.

سوسن پرور در این برنامه وصیت نامه اش را به شرح زیر اعلام کرد :

کسی برای مرگ من غصه نخورد . اگر دلتان میخواهد برای مُردن من عملی انجام دهید ، شاد باشید! من عاشقانه همه شما را دوست دارم و مادرم اگه تنهات گذاشتم آمدم تهران امیدوارم چیزی از من به دل نداشته باشی.

وصیت نامه سوسن پرور

سوسن پرور و وصیت نامه پس از فوت

حیوان هایی که دارم را دست دوستی که مطمئنم به آنها رسیدگی می کند با خیال راحت می سپارم به مهدیه، نذارید حیوان های من نبود من را احساس کنند تا زمانی که زنده هستند بالای سرشان باشید و اجازه بدهید همین زندگی که الان تجربه می کنند بعد من هم با همین کیفیت ، با همین عشق زندگی کنند .

ماشین pk من را هیچ وقت نفروشید چون اولین ماشینی هست که خریدم، خیلی دوستش دارم . می توانید واگذارش کنید به کسی که نیاز داره و اولین ماشین زندگی اش می تونه باشه. اگر چیزی به اسم من هست به مهدیه بدهید.مهدیه مطمئنا از حیوان ها نگهداری می کند .

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانویژه