خانه » اخبار » ورزشی » سمیرا سمیعی عامل پیوستن سوشا مکانی به تیم میوندالن نروژ + عکس

سمیرا سمیعی عامل پیوستن سوشا مکانی به تیم میوندالن نروژ + عکس

سمیرا سمیعی عامل پیوستن سوشا مکانی به تیم میوندالن نروژ سوشا مکانی با انتشار پستی از سمیرا سمیعی به عنوان منیجر بزرگ که وی را برای رسیدن به میوندالن نروژ یاری کرد نام برد

سوشا مکانی که در سال اخیر بسیار در اخبار ورزشکاران دیده شد و هر روز به شکلی در تیتر اخبار داغ قرار میگرفت این روزها با انعقاد قرارداد با تیم میوندالن نروژ به آمادگی برای پیوستن به تیم ملی ایران خبر میدهد .

از سال پیش تا کنون عوامل بسیاری باعث محرومیت های پشت سر هم سوشا مکانی در ایران شد که در آخرین حرکت تیپ لباس و شلوار باب اسفنجی سوشا مکانی باعث محرومیت وی شد .

سوشا مکانی که هر روزه به گونه ای با محرومیت ها رو به رو میشد تصمیم به بازی در تیم های خارجی گرفت و خبر حضورش در تیم میوندالن نروژ را داد .

اینگونه که سوشا مکانی در صفحه خود اشاره کرده است سمیرا سمیعی راه حضور سوشا مکانی در تیم نروژی را هموار نموده است .

سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی جراح و چشم پزشک معروف ایرانی است که در چند سال اخیر به عنوان منیجر فعالیت نموده و تعدادی از بازیکنان ایران را به لیگ های اروپایی برده است .

سمیرا سمیعی منیجر سوشا مکانی

سوشا مکانی

سوشا مکانی با انتشار عکس بالا نوشت :

خوشحالم و افتخار اینو دارم که بتونم بهترین استارت رو داشته باشم برای رسیدن به پیراهن مقدس تیم ملی کشورم در راه رسیدن به جام جهانی. مرسی از خانم سمیرا سمیعی یکی از بزرگ‌ترین منیجرهای دنیا که خیلی به من کمک کردند. امیدوارم بتونم جواب این همه لطف رو با عملکردم بدم. همچنین امیر سلطانی عزیز که واقعا مدیونتم. با آرزوی بهترین‌ها برای مردم عزیز کشورم. امیدوارم نماینده قابلی باشم در کشور نروژ.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*