سالار عقیلی در کنار همسر و فرزندش در رونمایی البوم جدید

سالار عقیلی در کنار همسر و فرزندش

 

آلبوم «دوران عشق» با حضور خانواده سالار عقیلی و جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی رونمایی شد.

پوستر البوم جدید سالارعقیلی به نام دوران عشق

پوستر البوم جدید سالار عقیلی به نام دوران عشق

 

خواننده ی مطرح سالار عقیلی در کنار فرزند

پنجشنبه چهارم خرداد، نشست خبری و مراسم رونمایی از آلبوم «دوران عشق» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی جمشید صفرزاده در شهرکتاب ابن‌سینا واقع در شهرک غرب برگزار شد.

 

سالار عقیلی در این مراسم به همراه همسر (حریر شریعت‌زاده) و فرزندش شرکت کرده بود.

 

همسر سالار عقیلی در رونمایی از البوم دوران عشق

خواننده ی مطرح سالار عقیلی در کنار فرزند

 

همسر سالار عقیلی در رونمایی از البوم دوران عشق

همسر سالار عقیلی در رونمایی از البوم دوران عشق

نگاهی کوتاه به کارنامه هنری سالار عقیلی

سالار عقیلی از خوانندگان موفق موسیقی سنتی ایران است که اثار ارزشمندی از او در دنیای موسیقی وجود دارد . آهنگ های سالار عقیلی برای کشورمان ایران از ماندگارترین ترانه های بیمن سایر هنرمندان است. او همکاری های بسیاری را با گروه های مختلف موسیقی سنتی و استادانی نظیر ارشد طهماسبی و حمید متبسم در کارنامه دارد و این نشان دهنده کیفیت آواز اوست.

سالار عقیلی از 8 سالگی فراگیری موسیقی را با نوازندگی سازهای مختلف آغاز کرد و به هنرستان موسیقی رفت و از همان جا تصمیم به یادگیری آواز گرفت. سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان گروه رازونیاز را تشکیل داد؛ که اعضای این گروه عبارتند از:سالار عقیلی:آواز، حریر شریعت زاده:دف، حامد فکوری:تار، مهدی باقری:کمانچه، آرش فرهنگفر:تنبک و شهرام غلامی:عود. او به همراه این گروه کنسرت های بسیاری در داخل و خارج از کشور اجرا کرده است.

.در جشنوارهٔ موسیقی فجر سال 1375، «سالار عقیلی» جوانی 18–17 ساله، برای نخستین بار به روی صحنه می آید و موجب حیرت تماشاچیان می شود. «حریر شریعت زاده» نیز در آن کنسرت حاضر بوده است و به سبب تسلط بر آوازهای ایرانی، با شنیدن صدای «سالار عقیلی» به استعداد وی پی می برد. پس از اتمام برنامه در رابطه با آوازهای ایرانی به صحبت می نشینند و همین امر موجب همکاری های بعدی و در نهایت ازداوج این دو هنرمند منجر می شود.

 

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان