خانه » ویژه » پوزیشن عاشقانه جنین در سونوگرافی پر لایک شد + عکس

پوزیشن عاشقانه جنین در سونوگرافی پر لایک شد + عکس

پوزیشن عاشقانه جنین در سونوگرافی پر لایک شد سونوگرافی جنین در شکم مادر شاهد پوزیشن عاشقانه جنین با دستان به شکل قلب درست شده جنین رو به رو شد .

اینطور که پیداست جنین ها ، قبل از به دنیا آمدن هم عاشق هستند و نسل عجیبی را در پیش رو داریم .

پوزیشن عاشقانه جنین در سونوگرافی پر لایک شد + عکس

عشق

عشق جنین در سونوگرافی مادرش دیده شد که جنین با دستانش قلب را به نمایش گذاشته بود که علامت عشق و محبت است و این پوزیشن عاشقانه جنین یکی از عکس های پرلایک در دنیا شد .

عکس جنین عاشق بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما فراموش نکنیم این عکس فقط یک اتفاق عادیست که به هر دلیلی دستان جنین به سمت همدیگر آمده و فقط افتادن این اتفاق در سونوگرافی سرگرمی جالبی در فضای مجازی ایجاد کرده است .

تصویر سونوگرافی یک جنین که انگشتان خود را به حالت خاصی در آورده به تازگی در رسانه‌ها و فضای مجازی به سوژه داغ خبری بدل شده است.

در پی انجام یک سونوگرافی سه بعدی از جنین، پزشکان با تصویر شگفت آوری مواجه شدند.

این تصویر به دلیل جذابیت بالا در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و در یکی از صفحات مجازی حدود 44 هزار نفر از آن بازدید کردند.

پوزیشن عاشقانه جنین در سونوگرافی پر لایک شد + عکس

پوزیشن عاشقانه جنین

در این سونوگرافی، جنین به طرز شگفت آوری علامت عشق و محبت را با دستان خود نشان می دهد.

سونوگرافی جنین آزمایشی است که در دوران بارداری انجام می شود که در آن از امواج صوتی برای ایجاد تصویر از جنین، جفت و مایع آمنیوتیک استفاده می شود. تصویر تشکیل شده در مانیتور قابل مشاهده است که ممکن است رنگی و یا سیاه سفید باشد.

امروزه برای تهیه تصاویر سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی از تکنولوژی جدید پزشکی استفاده می‌شود که طی آن تصاویر دقیق‌تری از صورت، دست و پای نوزاد به ثبت می‌رسد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*