خانه » اخبار » ورزشی » توافق پرسپولیس تهران و ریزه اسپور ترکیه با وساطت رئیس جمهور ترکیه

توافق پرسپولیس تهران و ریزه اسپور ترکیه با وساطت رئیس جمهور ترکیه

خبرهای خوش برای پرسپولیسی ها با وساطت رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه

شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از پرسپولیس تهران و درخواست غرامت سنگین این باشگاه دردسرهای بسیاری برای تیم محبوب ایرانی ایجاد کرده است .

توافق پرسپولیس تهران و ریز اسپور ترکیه

توافق پرسپولیس تهران و ریزه اسپور ترکیه

این شکایت که باشگاه پرسپولیس را به پرداخت غرامت سنگین 790 هزار یورویی و همچنین محرومیت از پنجره نقل و انتقالات محکوم کرده است این روزها در حال حل شدن می باشد .

بر طبق شواهد رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با وساطت سعی بر کمک به تیم پرسپولیس تهران و حل این مشکل دارد .

باشگاه پرسپولیس به علت شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی و جریمه 790 هزار یورویی مواجه شد.

براین اساس حمید رضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس راهی ترکیه شد تا طی مذاکراتی با مسئولان ریزه اسپور ترکیه رضایت آنها را جلب کند.

گرشاسبی بعد از بازگشت از ترکیه اعلام کرد که خبرهای خوشی برای هواداران پرسپولیس دارد. گویا مذاکرات طرفین نتیجه بخش بوده است و مسئولان ریزه اسپور این اطمینان را به پرسپولیسی ها دادند که تخفیف خوبی به آنها در زمینه پرداخت غرامت می دهند.

البته گفته می شود توافق طرفین فقط در مورد قسط بندی جریمه مالی نیست و شاید محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی کاهش یابد تا سرخپوشان پایتخت بتوانند در نقل و انتقالات تابستانی بازیکن جذب کنند.

به هر حال فیفا در مورد کاهش محرومیت تصمیم می گیرد اما شاید این نهاد اجرایی با رضایت باشگاه ریزه اسپور تصمیم بگیرد که محرومیت پرسپولیس را لغو یا کاهش بدهد.

وساطت رئیس جمهور ترکیه در مذاکره پرسپولیس و ریزه اسپور

وساطت رئیس جمهور ترکیه در مذاکره پرسپولیس و ریزه اسپور

حمید رضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس قرار است فردا نتیجه مذاکراتش با باشگاه ریزه اسپور ترکیه را به اطلاع عموم برساند.

 مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان هم در صفحه اجتماعی خود خبر داد که با وساطت رئیس جمهور ترکیه اتفاق خوبی در راه است.

او نوشت: یک کار خوب دیپلماتیک ورزشی، یک سوپر خبر خوب برای دوستداران فوتبال ایران داریم. امروز بعد از بازی با پرسپولیس، سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام می کند که هدیه ای از طرف اردوغان به درخواست وزیر ورزش و برادران ایرانی برای پرسپولیسی ها دارد

مازیار ناظمی بعد از دقایقی پس از انتشار این پست را حذف کرد اما مشخص است که خبرهای مهمی در راه است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*