انتقاد تند پرستو صالحی از حسن روحانی رئیس جمهور + عکس

انتقاد پرستو صالحی از حسن روحانی

پرستو صالحی که این روزها باز هم به دنیای حاشیه ها و جنجال ها ورود کرده و هر روز شاهد خبر جدید و داغی از وی هستیم با انتقاد بسیار تندی از حسن روحانی دوباره خبرساز شد .

انتقاد پرستو صالحی از حسن روحانی با انتشار عکس دردناک از چند انسان که گوشت بر تنشان به استخوانش چسبیده و زیر آن نوشته شده تا 1400 با حسن روحانی منتشر شده است که خود این عکس پر از حرف است .

انتقاد پرستو صالحی از حسن روحانی

پرستو صالحی

بازیگر زن ایرانی به جز عکس پر معنای خود به بیان انتقادات بسیار سختی از رئیس جمهور ایران پرداخت که نشان از عصبانیت شدید این بازیگر داشته است .

در مطلب انتشاری پرستو صالحی حتی حسن روحانی رئیس جمهور ایران تگ شده است به گونه ای که انتظار دارد وی از این مطلب مطلع گردد .

حمله پرستو صالحی به بی خیالی حسن روحانی

انتقاد پرستو صالحی از حسن روحانی

پرستو صالحی با انتشار عکس بالا نوشت :

من نه از ایشون حمایت کردم نه تبلیغشونو ، نه هیچوقت و در هیچ دوره ای رأی دادم اینو بارها و بارها گفتم ولی یک عده همچنان تکرار میکنن شما بودی که … 🙉🙊🙈ولی الان اینو‌ نتونستم در وصف و شرح حالی که بر سر این مردم آوردن نذارم علی برکت الله ، خدا قوت، شما لبخندتو بزن برای شما و هم پالگی هاتون همه چی آرومه فقط مردمن که دمه عیدی شرمنده بچه هاشون میشن

@hrouhani

پی نوشت اون دو خط بالا رو بخون کامنت بزار رفیق چون هزاربار گفتم و حالم بهم می خوره از تکرارش و بلاک می کنم ببینم باز تکرار میشه

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان