خانه » اخبار » حوادث » رابطه نامشروع دلیل قتل خانوادگی در میان گلال خرم آباد لرستان
loading...

رابطه نامشروع دلیل قتل خانوادگی در میان گلال خرم آباد لرستان

رابطه نامشروع دلیل قتل خانوادگی در میان گلال خرم آباد لرستان دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد علت قتل 4 نفر در میان گلال لرستان را به دلیل رابطه نامشروع اعلام کرده است .

خبر قتل 4 نفر با اسلحه کلاشینکف در روستای میان گلال لرستان دیروز منتشر شد .

رابطه نامشروع دلیل قتل خانوادگی در میان گلال خرم آباد لرستان

قتل میان گلال لرستان

جزئیات قتل خانوادگی که در آن 3 مرد بزرگسال و یک کودک 8 ساله جان خود را از دست دادند توسط یک آشنا و به دلیل رابطه نامشروع بوده است توسط دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد اعلام شد .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با اشاره به دستگیری قاتل فراری جنایت هولناک خانوادگی خرم آباد اظهار کرد: روز گذشته حوالی ظهر گزارشی مبنی بر درگیری فامیلی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد که در اثر آن 4 نفر به قتل رسیدند، به دادستانی واصل شد.

سعید رازانی گفت: بلافاصله پس از وصول گزارش به همراه بازپرس ویژه قتل و تیم کارشناسی به میان گلال (روستای محل حادثه) که در فاصله 7 کیلومتری از شهرستان خرم آباد است اعزام شده و پس از بازدید از محل مشخص شد که فرد قاتل پس از درگیری با اعضای یک خانواده، در نهایت سه فرد بزرگسال و یک کودک 8 ساله را با اسلحه کلاشینکف به قتل رسانده است.

این مقام قضایی اظهار کرد: در همان تحقیقات مقدماتی مشخص شد که قاتل با مقتولین نسبت خویشاوندی داشته و انگیزه اصلی قتل نیز رابطه نامشروع بوده است.

رازانی ادامه داد: با وجود تیم متخصص انتظامی و قضایی در کمتر از 8 ساعت فرد قاتل که پس از جنایت به کوه‌های اطراف فرار کرده بود دستگیر شد.

رازانی در پایان با بیان اینکه همدست قاتل که پسر او هست در حال حاضر فراری است، گفت: قصد و اراده دستگاه قضا در این پرونده همچون گذشته رسیدگی قاطع و سریع است و از هموطنان تقاضا می شود که به شایعات توجه نکرده و فقط اخبار را از طریق مراجع معتبر دریافت کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*