خانه » اخبار ستارگان » درد محسن چاوشی از درد خوزستان و گلایه محسن چاوشی از مسئولین
loading...

درد محسن چاوشی از درد خوزستان و گلایه محسن چاوشی از مسئولین

درد محسن چاوشی از درد خوزستان و گلایه محسن چاوشی از مسئولین خواننده محبوب کشور ایران محسن چاوشی با انتشار عکس آلودگی خوزستان از مسئولین گلایه کرد .

آلودگی خوزستان دل هر ایرانی را به درد می آورد و این بار محسن چاوشی درد را فریاد زد .

درد محسن چاوشی از درد خوزستان و گلایه محسن چاوشی از مسئولین

محسن چاوشی

محسن چاوشی این بار آلودگی خوزستان را فریاد زد و درد خوزستان را درد خودش نامید و از مسئولین برای بی توجهی به آلودگی خوزستان گلایه کرد .

صفحه اینستاگرام محسن چاوشی با انتشار آلودگی خوزستان و گلایه ها و صحبت های خود از درد خوزستان گفت .

درد محسن چاوشی از درد خوزستان و گلایه محسن چاوشی از مسئولین

آلودگی هوای خوزستان

محسن چاوشی با انتشار عکس بالا نوشت :

بحث و موضوع خوزستان، آنقدر تکراری شده و آلوده به اغراض مختلف سیاسی و… که آدم نمی‌داند واقعا چه بگوید. خوزستان اما یک مساله سیاسی نیست. یک مساله انسانی است و انسان را مدام نمی‌شود با سیاست و جناح‌بازی‌های مغرضانه فدا کرد. حال خوزستان خوب نیست. یکی از غنی‌ترین استان‌های کشور، اینطور باشد شرمساری‌اش برای کیست؟ با مقصرجلوه دادن این یا آن دردی از تن خوزستان رنجور و مهجور، مظلوم و سربلند اما مغرور کم می‌شود؟ نه. حرف بزنیم، می‌شود شوآف. حرف نزنیم، می‌گویند سکوت کرده مصلحت اندیش است. من درد می‌کشم از درد خوزستان. از درد هرکجای ایران. هر زمان. هر وقت. هر جا. هر گوشه‌ای از این وطن که دردش بیاید، یک گوشه از وجود من می‌لرزد… این هوا و این نارسایی‌ها حق هیچ کدام از مردمان این سرزمین نیست. گاهی وقت‌ها فکر می‌کنم هر مساله‌ای در این کشور، فقط سوژه‌ای برای صفحه‌های مجازی شده و تیترهای اول روزنامه‌ها و… ولی آن‌ها که در خوزستان زندگی می‌کنند می‌دانند که دیده شدنِ درد خوب است، اما از آن بهتر درمان کردن، یا حداقل تلاش برای درمان کردن است. این کاری است که باید شود. مطرح کردن دردها کار اشتباهی نیست. درست است. اما کافی نیست. خوزستان و مردمش به گردن این کشور و مردمانش حق دارند. این را هزار بار گفتم. اما در این سال‌ها چه کردیم برای این خاک و مردمانش که…. خوزستان به ما نیاز ندارد آنقدر که ما به خوزستان نیاز داریم. ما بیشتر از خوزستان به خوزستان نیاز داریم. اگر حرف نمی‌زنم از مصلحت‌اندیشی نیست، از تکرار و بی‌نتیجه ماندن حرف، عاجزم…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*