مدلینگ شدن پیرزن 95 ساله

این روز ها  پیرزن 95 ساله ای که پا به دنیای مد و مدلینگ گذاشته ، به شدت خبرساز شده است

مدلینگ شدن پیرزن 95ساله

مدلینگ شدن پیرزن 95ساله

پیرزن 95 ساله در دنیای مد واقعا تاثیرگذار هست و امید و انرژی مثبت را به همۀ القا میکند،او هیچ توجهی به سن و سال ندارد و بی پروا حرفه مدلینگ را ادامه میدهد. دنیای مد و لباس این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و هر شخصی سعی دارد به شکلی خودش را در این صنعت جا دهد. همانگونه که می‌دانید، معمولا افراد جوان پا به این عرصه می گذارند، اما به تازگی فردی در این اساس خبرساز شده که تمام قوانین را زیر سوال برده هست.

 

ارنستین استولبرگ پیرزن 95 ساله ای هست که این روزها نامش در دنیای مد و لباس به وفور شنیده می‌شود. وی پس از حضور در تصویر های تبلیغاتی فروشگاهی مفهومی در وین اتریش، نامی برای خود دست و پا کرد. ما اکنون او را در نشریه معتبر Voguee نیز دیدن می‌کنیم.

 

این پیرزن به دلیل پوشیدن لباسهای فاخر و به اشتراک گذاشتن تصویر های خود در شبکه های مجازی در محل زندگی اش شهرت زیادی یافته هست. وی همواره یکی از طرفداران حضور جلوی دوربین بوده هست. مارکوس استراسر و هلمت راتنر دو فردی بودند که با کشف استعداد فتوژنیک او، او را به شهرت رساندند.

 

او همواره با ظاهری عجیب در تصویر ها دیده میشود گرچه وی اظهار داشته که هیچگاه برای زندگی روزمره چنین پوششی را گزینه نخواهد کرد، زیرا آنها بیش از حد افرادی میباشند. تصویر های زیر این پیرزن 955 ساله را به شما نشان خواهند داد.

مدلهای مسن جهان،مدلهای پیرزن

مدلهای مسن جهان،مدلهای پیرزن

مدلهای مسن جهان،مدلهای پیرزن

منطبق با کلید واژه: مطالب متفرقه