خانه » اخبار » اجتماعی » سوتی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بانوی اول کاخ سفید + عکس

سوتی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بانوی اول کاخ سفید + عکس

سوتی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بانوی اول کاخ سفید ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا همسر نخست وزیر ژاپن را پس از استقبال در فرودگاه تنها گذاشت و به کارهای خود رسید .

اینگونه که پیداست تنها دونالد ترامپ از قوانین میهمان نوازی سیاسی بی خبر نیست و همسرش نیز مشکل دارد .

سوتی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بانوی اول کاخ سفید + عکس

ملانیا ترامپ و همسر نخست وزیر ژاپن

ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ در اقدامی جالب پس از استقبال از همسر نخست وزیر ژاپن در فرودگاه وی را تنها گذاشت و به کارهای خود رسید که این موضوع رسانه ها را به واکنش واداشت .

سوتی ملانیا ترامپ نامی است که بر این حرکت ملانیا ترامپ نهاده اند زیرا که در روابط بین المللی این اصل در تمام دنیا وجود دارد که همسر رئیس جمهور باید همراه همسر مقامات میهمان باشد .

“ملانیا” همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر خلاف عرف دیپلماتیک رایج در روابط بین‌الملل، همسر نخست وزیر ژاپن را پس از ورود به آمریکا تنها گذاشت.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها، “ملانیا ترامپ” همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بانوی نخست ایالات متحده آمریکاست که بر اساس عرف دیپلماتیک همسرش را در دیدارهای رسمی و استقبال از سران همراهی می‌کند.

ملانیا به همراه همسرش در مراسم استقبال از “شینزو آبه” نخست وزیر ژاپن و همسرش در فلوریدا شرکت کرد اما برخلاف قواعد و عرف دیپلماتیک همسر نخست وزیر ژاپن را همراهی نکرد و تنها به استقبال از وی در فرودگاه اکتفا کرد.

سوتی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بانوی اول کاخ سفید + عکس

نخست وزیر ژاپن و همسرش

به گزارش رویترز، همسر سفیر ژاپن در واشنگنتن همسر نخست وزیر ژاپن را در دیدارهای خود در آمریکا همراهی کرد در حالی که بر اساس عرف دیپلماتیک این اقدام از وظایف ملانیا ترامپ بود.

رسانه‌های آمریکا این امر را ناشی از آن می‌دانند که احتمالا ملانیا تصور درستی از نقش بانوی اول ایالات متحده آمریکا ندارد.

از جمله وظایف بانوی ایالات متحده آمریکا استقبال از همسران رؤسای جمهوری سایر کشورها و همراهی آنها در آمریکاست.

ملانیا ترامپ تصمیم گرفته تا پایان سال تحصیلی پسرش در کنار او در نیویورک بماند و تا کنون معلوم نیست که آیا وی می‌خواهد وظایف مربوط به بانوی نخست ایالات متحده آمریکا را انجام دهد یا خیر؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*