خانه » اخبار ستارگان » جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن با عکس

جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن با عکس

جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن ماریا کری خواننده زن آمریکایی در جدیدترین موزیک ویدیواش لباس عروس میلیاردی اش را بعد از جدایی از جیمز پاکر به آتش کشید .

اینگونه که پیداست ماریا کری دل خوشی از نامزد استرالیایی سابقش ندارد و لباس عروس اش را سوزاند .

جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن

ماریا کری و جیمز پاکر

ماریا کری خواننده زن آمریکایی که خبر نامزدیش با جیمز پاکر مرد میلیاردر استرالیایی مدتی پیش منتشر شده بود بعد از جداییش از وی لباس عروسی میلیاردی اش را به آتش کشید .

ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر که قرار بود بعد از برگزاری عروسی همسرش شود مدت کمی مانده به عروسی از همدیگر جدا شده و عروسی به هم خورد .

ماریا کری Mariah Carey متولد 27 مارس 1969 یا 27 دسامبر 1970 در نیویورک آمریکا می باشد که از خوانندگان زن معروف آمریکا می باشد .

موزیک ویدیو جدید خواننده زن سوزاندن لباس عروس که جیمز پاکر برای عروسی خریداری کرده بود را به نمایش کشید تا عصبانیت ماریا کری را به نمایش بگذارد .

ماریا کری وقتی از نامزدش جیمز پاکر جدا شد که مقدمات ازدواجشان فراهم بود. ماریا کری لباس عروسیش را سفارش داده و آماده روز ازدواجشان بود اما همه چیز تغییر کرد.

جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن

آتش زدن لباس عروس ماریا کری

ماریا کری لباس عروسی ۲۵۰ هزار دلاریش را در موزیک ویدیوی جدیدش به آتش کشید درحالیکه قرار بود این لباس در مجلس عروسیشان واقع در جزایر بورا بورا توسط ماریا کری ۴۶ ساله پوشیده شود.

این نوع رفتار ماریا کری به نوعی فرستادن پیامی واضح به میلیاردر استرالیایی تلقی شد. شایعه ها حاکی از این است نامزدی این دو به علت ریخت و پاش و هزینه های سرسام آوری که ماریا کری برای نامزدش به وجود آورد, بهم خورد.

جدایی ماریا کری و نامزدش جیمز پاکر به دلیل خرج زیادی خواننده زن

آتش زدن لباس عروس ماریا کری

افراد نزدیک به پاکر دلیل جدایی این زوج را خرج زیادی میدانند که ماریا برای برنامه تلوزیونی (Mariah’s World) روی دست پاکر گذاشت. ماریا دوست دارد تمام زندگیش را به مردم جهان نشان دهد. همین باعث ناراحتی پاکر شده بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*