خانه » اخبار ستارگان » واکنش مردم به اعتراض لیلا حاتمی علیه ایران در جشنواره برلین + عکس

واکنش مردم به اعتراض لیلا حاتمی علیه ایران در جشنواره برلین + عکس

هجوم مردم ایران در اینستاگرام به لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر زن معروف ایران که طرفداران بسیاری نیز در ایران داشت در حرکتی عجیب و بسیار ناشیانه علیه ایران در جشنواره برلین صحبت هایی کرد .

لیلا حاتمی در جشنواره برلین در حالی که این جشنواره مربوط به هنر است در نشست خبری فیلم خوک با پرداختن به حرف های سیاسی علیه ایران همه دنیا را متحیر کرد .

وطن فروشی لیلا حاتمی

انتقاد لیلا حاتمی از ایران در جشنواره برلین

اعتراض لیلا حاتمی علیه ایران کمی بوی وطن فروشی میداد و برخلاف نظر وی مردم ایران مسائل سیاسی کشورشان را بی ربط به کشورهای خارجی و اللخصوص مجامع هنری میدانند .

حمله لیلا حاتمی به ایران در حالی اتفاق افتاده است که مردم ایران همین چند روز پیش در راهپیمایی گسترده در دنیا ثابت کردند که با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلی ندارند و همگی با صدای بلند فریاد زدند که اگر مشکلی در کشور داریم به خودمان مربوط است و دخالت هر بیگانه ای در امور ما با پشت دستی در دهانش پاسخ داده میشود .

لیلا حاتمی در جشنواره برلین گفت :

” برای اولین بار است که من در مصاحبه‌ای سیاسی حرف می زنم. می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و عمیقا ناراحتی و عصبانیت خودم را از برخوردی که اخیرا با معترضان در ایران شد ابراز نمایم.
بله و این شرم ‌آور است که در کشور من، تظاهرات و اعتراض به بهای جان تظاهر کنندگان تمام می‌شود! “

باید دید لیلا حاتمی که اولین بارش نیست که در جشنواره های هنری دنیا شرکت میکند چرا وقتی به عنوان نماینده مردم ایران در یک جشنواره هنری شرکت کرده است برخلاف نظر مردم ایران مشکلات سیاسی کشورش را میان عده ای بیگانه فریاد میزند .

واکنش مردم ایران به صحبت های بی ربط لیلا حاتمی در جشنواره برلین بسیار جالب توجه بوده است .

هجوم مردم ایران به صفحه اینستاگرام لیلا حاتمی باعث شد تا نظرات مطالب آخر لیلا حاتمی بسته شود و اجازه نظردهی به مردم ایران ندهد .

جالب اینجاست که اگر لیلا حاتمی بر این فکر است که مردم ایران هم نظر اویند پس چرا حتی اجازه نظردهی مردم را در صفحه خود میبندد .

در اینستاگرام مردم ایران واکنش های بسیار جالبی نسبت به حرف های لیلا حاتمی نشان داده اند که البته بسیاری از آنها در اینجا قابل انتشار نیست .

برخی حرف های سیاسی لیلا حاتمی را التماس وی برای برنده شدن فیلم خوک در جشنواره برلین و همچنین التماس وی برای بهترین بازیگر زن شدن در این جشنواره میدانند زیرا که در به تمام دنیا ثابت شده است که هر چقدر فیلم ها علیه ایران باشد و هرچقدر علیه ایران صحبت شود بهتر جلوه داده میشوند .

برخی از مردم صحبت های لیلا حاتمی را وطن فروشی نامیدند و از وی گلایه کردند که وطن خود را چرا به حراج گذاشته است .

در زیر چند تصویر از نظرات مردم در اینستاگرام نسبت به صحبت های لیلا حاتمی را مشاهده میفرمایید :

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

اعتراض لیلا حاتمی از ایران در جشنواره برلین

لیلا حاتمی وطن فروش

واکنش مردم به اظهارات لیلا حاتمی

واکنش مردم به اعتراض لیلا حاتمی

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

واکنش مردم به انتقاد سیاسی لیلا حاتمی

لیلا حاتمی وطن فروش

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

6 دیدگاه

 1. وطن فروشی که حاضره برای بدست اوردن جایزه هر غلطی که میتونه انجام بده، از دروغ تا سیاه نمایی و …

  یه نفر چقدر میتونه پست باشه؟

  جایزه گرفتن از اونایی که بمب شیمیایی دادن به صدام، ارزشش رو داشت؟!

 2. خوب که تو ایران مثل کشور مالزی یا اندونزی هر هفته بی حجابها و کسانی که رابطه نامشروع قبل از ازدواج دارند یا زن و مرد و همسران خیانت کار را نمیارند سر چهار راه فلک کنند یا شلاق بزنند! آن وقت میدیدید که چه سر و صدایی راه می اندازند،به نظرم ما باید از کشورهایی نظیر مالزی و اندونزی در رابطه با انواع فساد آنهم هر کس در هر جایگاهی بی اغماض و بدون مماشات رفتار کنیم و الگوبرداری کنیم به عنوان دوکشور موفق اسلامی جنوب شرق آسیا

 3. این وطن فروشی نیست وطن دوستیه در ضمن طرف صحبت ایشان درمورد دراویش نبود بلکه درمورد معترضان حجاب اجباری بود و این صحبت ها علیه ایران نبود علیه رژیم دیکتاتور حاکم بر این کشوره و همچنین اگر نظرات بسته شد بخاطر این که عده ی کمی روشنفکر در این سرزمین وجود داره و کوته فکر ها که بیشترند با توهین و بی احترامی باعث مجبور شدن وی به بستن نظرات شد

  وقتی اکثر مردم ایران در جهلند معلوم است که نمیشود مشکل را در بین کسانی حل کرد که اکثرشان به مخالفانشان بی احترامی میکنند

  اگه عاقل باشین بجای اجازه انتشار ندادن به نظر جوابش را میدهید

  • با سلام و احترام
   در مورد اعتراضی که مطرح شد شما از کجا فهمیدید منظور ایشون حجاب بوده ؟ جالبه که در هیچ اعتراضی در این چند سال کسی رو نکشتند و سر کسی نبریدند که نمیدونم خانم حاتمی و شما کدوم دختر بی حجابی رو اخیرا دیدید که سر بریدند و کشتند . لطفا اسمشون رو بگید ما هم بشناسیم .
   در ضمن مسئله حجاب و هر مسئله ای در مورد ایران و قوانین ایران و مردم ایران به خود ایران و مردم ایران ربط داره نه به اونایی که سلاح شیمایی به دشمن ایران فروختند تا همین مردم رو بکشن .
   جالبه که اعلام دیدگاه شما روشنفکران عزیز در کشور ایران که همه مردمش کوته فکر و احمق هستند بده اما در کشورهایی که تمام تلاششون رو برای نابودی همین مردم چه روشنفکر مثل شما عزیزان و چه کوته فکر و احمق مثل ما انجام دادند مشکلی نمیبینید و حتما از روشنفکری شماست که باید در کشورهای دشمن مردممون حرف بزنیم تا بیشتر تحریم بشیم و مردم از گرسنگی و بی دارویی و بدبختی بمیرن آخه شما روشنفکرید و حتما تو این فکرهاتون خیلی روشنی هست .
   در مورد مشکلات صحبت های لیلا حاتمی عزیز در کشور آلمان و در یک مجمع هنری و کاملا بی ربط به سیاست به تعداد فراوان میشه دلیل آورد اما دفاع برخی از این حرف ها من رو هاج و واج کرده که عده ای به بهانه روشنفکری به جای ملت تصمیم میگیرند و بر این عقیده هستند که هیچکس جز خودشون نمیفهمه و همه بی شعور و نفهمن مگر اونها .
   برای پاسخ به حرف های لیلا حاتمی و شما روشنفکران بزرگ فقط یک مثال میزنم . در سال های اخیر شخصی آمریکایی در کشوری خارج از آمریکا اسنادی از شنود تلفن های مردم و همچنین فعالیت های سازمان سیا و دولت آمریکا رونمایی کرد که به شدت بر علیه دولت آمریکا بود و جالب اینجا بود که وقتی به مردم آمریکا این موضوع رو گفتند اونها در پاسخ گفتند ما از این کار دولتمون حمایت نمیکنیم اما به شدت از دست این شخص که در یک کشور خارجی علیه کشورمون اسناد رو کرده و حرف زده ناراحتیم و کاملا مخالف ایشونیم .
   البته آمریکایی ها و البته تمام مردم دنیا بی شعور و نفهم و کوته فکر هستند و فقط عده ای اندک در ایران هستند که در بیش از 6 میلیارد انسان در دنیا روشنفکر هستند که علیه کشورشون در کشورهای دشمنشون که بمب شیمیایی علیه مردمشون میفروشه و کشورشون رو تحریم میکنه و از هر ضرری به مردم ایران دریغ نمیکنه حرف میزنند و افتخار هم میکنند .
   اگر روشنفکری بی آبرو کردن وطن در جامعه جهانی و چاپلوسی برای دشمنان کشور است من با صدای بلند و با افتخار اعلام میکنم کوته فکرترین و احمق ترین و بی شعورترین شخص ایرانم و تا جان دارم مقابل این روشنفکری میایستم .
   بزرگوار اگه سعی بشه در نظرات توهین نشه ما مشکلی برای انتشار نداریم اما برعکس نظر شما من بر این عقیده هستم که عده ای قلیل که هنوز یاد نگرفتند چطور باید نظر بدن و نباید بی احترامی و بی ادبی کنند نظراتی میدن که ما از انتشار اون معذوریم .

 4. کاملا حق با لیلا حاتمیه شما هم چهارتا کامنتو دیدی تعمیمش میدی به مردم ایران

 5. خانم حاتمی ما هم اعتراض هایی داریم که صداش باید تو کشور خودمون باشه یعنی انقدر به این جایزه نیاز داشتین در ضمن این مملکت که برای شما بد نبوده با اون بازی افتضاحتون و به اعتبار پدرتون به اندازه ی کافی جایزه گرفتید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*