خانه » اخبار ستارگان » راه حل کتایون ریاحی برای بحران آب و هوای خوزستان
loading...

راه حل کتایون ریاحی برای بحران آب و هوای خوزستان

راه حل کتایون ریاحی برای آب و هوای خوزستان

وضعیت آب و هوای خوزستان این روزها یکی از مهم ترین دغدغه های مردم ایران و مسئولان شده است .

راه حل کتایون ریاحی برای آب و هوای خوزستان

راه حل کتایون ریاحی برای هوای خوزستان

آب و هوای خوزستان این روزها حال خوبی ندارد و مردم خوزستان با اینکه سال هاست این وضعیت آب و هوایی را کم و بیش تحمل میکنند اما هیچ اتفاق مثبتی ندیده اند .

پیشنهاد کتایون ریاحی به سازمان حفاظت از محیط زیست میتواند راه خوبی برای حل مشکلات هوای خوزستان باشد و آن هم حضور شخص معصومه ابتکار و سازمان حفاظت از محیط زیست در خوزستان است .

بازیگر سینما و تلویزیون ایران با اشاره به اینکه بحرانی ترین مشکل در محیط زیست اکنون وضعیت مردم خوزستان است، گفت: باید سازمان محیط زیست به اهواز منتقل شود تا از نزدیک مسائل مردم را لمس کنند.

کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون طی بازدیدی از نمایشگاه محیط‌زیست در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بحرانی‌ترین مشکل در محیط زیست ما الان وضعیت مردم خوزستان است که آب، هوا و همه چیز را شامل می‌شود.

ریاحی افزود: من یک راهکار دارم، اگر سازمان حفاظت محیط زیست را به اهواز منتقل کنند مطمئنا ظرف شش ماه همه مسائل حل می‌شود.

وی ادامه داد: سازمان محیط زیست باید به طور سیار در مناطق بحران زده مستقر شود تا از نزدیک مسائل را لمس کند.

این بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: اگر خانم ابتکار برای زندگی و کار به خوزستان تشریف ببرند، خود من هم حاضرم آن ۶ ماه را همراه ایشان در این منطقه بحران زده زندگی کنم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*