سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

سود لخت شدن دختران ایرانی و زنان ایرانی برای کشورهای غربی چیست ؟

سود لخت شدن دختران ایرانی و زنان ایرانی برای کشورهای غربی چیست ؟Reviewed by Admin on Feb 1Rating:

برهنه شدن دختران و زنان ایران چه سودی برای غربی ها دارد

لخت شدن دختران و زنان اوکراینی برای بنزین رایگان خبری جالب بود که ما را به فکر فرو میبرد که سود برهنه شدن دختران و زنان در چیست که در ازای آن جنس رایگان داده میشود ؟

لخت شدن دختران ایرانی و زنان ایران

لخت شدن دختران ایرانی و زنان ایران

دختران و زنان ایرانی لخت چه سودی برای غربی ها دارد که در ازای آن غربی ها اینقدر به دنبال آن هستند و سعی بر تغییر فرهنگ مقابله با برهنگی ایران دارند .

لطفا فقط چند لحظه تامل کنید و زود قضاوت نکنید . قرار نیست ما با آزادی مخالفت کنیم و حرف های تکراری بزنیم فقط میخوایم چند لحظه با شما یک بحث خودمونی داشته باشیم .

بارها شنیده ایم که میگویند در کشورهای غربی دختران و زنان برهنه اند و هیچکس نگاه بد به آنها ندارد اما سوال ما اینست اگر چنین است که شما میگویید پس برای اتفاقات زیر چه دلیل قانع کننده ای دارید که نشان دهد زن از دید آنها کالا نیست و از برهنگی زن و زیبایی های زن برای سودرسانی به خود استفاده نمیکنند .

در کشورهایی که مدام از کالا بودن زنان در دین اسلام و کشورهای اسلامی مثل ایران دم میزنند در دیسکو و حتی در مغازه ها دختران و زنان را به فروش میگذارند .

کشورهایی که دم از کالا بودن زن در ایران میزنند برای فروش اجناس خود دختران و زنان نیمه لخت را در کنار جنس خود میگذارند تا دلبری کند و مشتری برایشان جذب کند .

برهنگی دختران و زنان ایرانی

برهنگی دختران و زنان ایرانی

کشورهایی که دم از کالا بودن زنان مسلمان میزنند هر روز سازنده هزاران فیلم پورن هستند که در آن هیچ چهره ای از مرد پیدا نیست و فقط بدن برهنه زن و عشوه های زن و فقط آلت تناسلی مرد در آن دیده میشود .

کشورهایی که دم از کالا بودن زنان مسلمان میزنند اسم پدر را در شناسنامه فرزندان خط زده اند .

کشورهایی که دم از کالا بودن دختران مسلمان میزنند در ازای لخت شدن زنان و دختران ، جنس رایگان به آنها میدهند از دادن وام به دختران دانشجو در ازای دادن عکس های کاملا لخت برای ضمانت تا دادن بنزین و جنس فقط و فقط در ازای برهنه شدن دختران و زنان .

و هزاران هزار مورد دیگر که عجیب است که ما به این سادگی از کنار آن میگذریم .

سود لخت شدن دختران ایرانی و برهنه شدن زنان ایرانی برای غربی ها

حال سوال اول رو دوباره میپرسیم برهنه شدن دختران و زنان ایرانی چه سودی برای غربی ها دارد که اینقدر تلاش برای از بین بردن حجاب در ایران دارند ؟

شاید از بی حیایی دختران و زنان خود خجالت میکشن و میخوان همه شبیه خودشون باشند تا بی حیایی دختران و زنان یک امر عادی باشه .

شاید از ترویج دین واقعی اسلام میترسن و سعی بر آن دارند تا ریشه این دین را با بی حیا کردن زنان بزنند که البته ایده خوبیست برای نابودی اسلام زیرا که با برهنه شدن دختران ایرانی و زنان ایرانی حیا از بین میرود و کم کم شاهد از بین رفتن خانواده ها هستیم .

همانطور که این روزها شاهدیم که با اینکه دم از محکم بودن خانواده ها در کشورهای غربی میزنند اما به ترویج ازدواج سفید در ایران میپردازند که همه میدانیم که بالغ بر 99 درصد این ازدواج ها چیست و فقط خودمان رو گول خواهیم زد .

جالب اینجاست که در یک مصاحبه دانشجویی که توسط خود دانشجویان یکی از کشورهای غربی منتشر شده است در پاسخ به این سوال که آیا جنس مخالف میتواند دوست خوبی باشد تمام پسران در مصاحبه اعلام میکنند خیر و فقط روابط دوستی با دختران را برای رابطه جنسی میخواهند در صورتی که دختران با اینکه خودشان اعلام میکنند با چندین پسر بوده اند و بعد از رابطه جنسی قطع رابطه کرده اند هنوز اعتقاد دارند که میشود رابطه دوستی داشت .

سود دختران و زنان لخت ایرانی برای غربی ها

سود دختران و زنان لخت ایرانی برای غربی ها

فقط چند لحظه به تاثیر اینستاگرام در ایران توجه کنید :

اینستاگرام روزهای اول فقط برای انتشار عکس های ستارگان بود اما کم کم که جلو میرویم میبینیم کم کم باعث شد دختران ایرانی عکس های خود را منتشر کنند و کم کم عکس ها به سمت برهنگی رفت و کم کم بی حیایی مد شد و حتی دخترانی که از نمایش عکس هایشان به پسران فامیل هم ناراحت میشدند در رقابت با دوستان خود و با توجیه اینکه مگه قراره چ اتفاقی بیفته به انتشار عکس های خود در صفحه اینستاگرام میپردازند .

خواهش میکنم یه سر به اینستاگرام بزنید و این بار با کمی دقت توجه کنید که چه عکس ها و فیلم هایی در اینستاگرام پرطرفدار شده است و پروسه عکس های دختران ایرانی از روز اول ورود به اینستاگرام تا حالا را چک کنید . دختری که روز اول با حجاب کامل عکس میگرفت این روزها با برهنگی مشکلی ندارد و میگوید مگه چه اشکالی دارد و اتفاقی نمیافتد .

دختر ایرانی چه اتفاقی افتاده که اینقدر راحت خود را به فروش گذاشته ای ؟

دختران و زنان غربی در ازای وام و بنزین و پول خود را لخت میشوند و در ازای سودی که به آنها میرسد بدن و زیبایی خود را برای فروش میگذارند اما شما در ازای برهنگی چه بدست آورده اید ؟

خواهش میکنم فقط چند لحظه تامل کنید .