خانه » عکس » عکس ورزشی » دختران ایرانی و زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی + عکس

دختران ایرانی و زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی + عکس

دختران ایرانی و زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی حضور دختران ایرانی و زنان ایرانی برای تماشای بازی والیبال تیم ملی ایران و تیم ملی صربستان در ورزشگاه آزادی

پای دختران ایرانی و زنان ایرانی پس از چند سال دوباره به ورزشگاه آزادی باز شد و عده ای از بانوان والیبال دوست ایران برای تماشای بازی والیبال تیم ملی ایران و تیم ملی صربستان به سالن دوازده هزار نفره آزادی آمدند .

زنان ایرانی حامی تیم ملی والیبال

زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی

دختران ایرانی که چند سال پیش نیز در ورزشگاه آزادی برای دیدن مسابقات والیبال حضور داشتند این بار نیز با حضور باشکوه خود در ورزشگاه آزادی اثبات کردند که زنان ایرانی نیز به ورزش علاقه مندند و پیروزی تیم ملی ایران آرزوی همه بانوان ایرانیست .

شاید بتوان گفت که حرکت بعد حضور زنان ایرانی در استادیوم آزادی و تماشای فوتبال تیم ملی ایران خواهد بود که با تدابیر امنیتی قوی نیروهای امنیتی ایران دور از انتظار نخواهد بود .

زنان ایرانی حامی تیم ملی والیبال

زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی اول هفته سوم لیگ جهانی 2016 در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی مقابل تیم‌ ملی صربستان قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی برسد و اولین شکست صرب‌ها در این مسابقات را رقم بزند.

یکی از حاشیه های جالب این دیدار، حضور تعدادی از بانوان در سالن 12 هزار نفری آزادی بود که تیم ملی والیبال کشورمان را مورد تشویق خود قرار دادند.

دختر ایرانی حامی تیم ملی والیبال

دختران ایرانی در ورزشگاه آزادی

همچنین خانواده بازیکنان تیم ملی در سالن آزادی حاضر شدند. این اولین بار درچند سال گذشته است که بانوان اجازه حضور در سالن را پیدا می کنند.

بدین ترتیب سرانجام بانوان هم در سالن آزادی تهران در جریان بازی تیم های ملی والیبال ایران و صربستان حضور یافتند و بدین ترتیب ممنوعیت هایی که برای مدتی مانع از حضور زنان در ورزشگاه جهت تماشای بازی‌های والیبال شده بود، به پایان رسید.

دختر ایرانی حامی تیم ملی والیبال

دختر ایرانی در ورزشگاه آزادی

دختران ایرانی حامی تیم ملی والیبال

دختران ایرانی در ورزشگاه آزادی

دختر ایرانی حامی تیم ملی والیبال

دختر ایرانی در ورزشگاه آزادی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*