به اولی ها خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه » مذهبی » توهین به اسلام در شلوار جین زنانه / عکس
توهین به اسلام در شلوار جین زنانه / عکس

توهین به اسلام در شلوار جین زنانه / عکس

در برخی شلوار های جین زنانه در ایران مشاهده شده است که پشت شلوار بسم الله الرحمن الرحیم هک شده است

 

تولید و عرضه راحت لباس های “زنانه” و “مردانه” در کشور و عدم نظارت صحیح بر نحوه تولید و عرضه لباس در بازار باعث شده است که در بسیاری از موارد، شاهد تهیه و تولید لباس و کفش هایی باشیم که به نوعی به مقدسات دینی توهین می کنند.
ورود کیف و کفش هایی از کشور “چین” که نام حضرت رسول (ص) توهین می‌کردند، اولین اخبار واصله از اهانت به مقدسات دینی بود. اخباری که بدون هیچ نتیجه ای، در رسانه ها منعکس شد و متاسفانه تاکنون هیچ سازمانی به خود اجازه ورود به آن را نداده و این کالا همچنان بعد از گذشت سال ها در بازار یافت می شود و بعضا می توان نمونه تصاویر آن را بعد از خرید، توسط مشتری در شبکه های اجتماعی ملاحظه کرد!
در این میان، اقدام جدیدی که به تازگی در بازار مشاهده شده، تولید شلوارهای جینی است که بر پشت آن عبارت « بسم الله الرحمن الرحیم» نوشته شده و ویزه “خانم ها” است که با “نگین” هم تزئین شده است!

توهین به مقدسات اسلام پشت شلوار جین زنانه

توهین به مقدسات اسلام پشت شلوار جین زنانه

توهین به مقدسات اسلام پشت شلوار جین زنانه

توهین به مقدسات اسلام پشت شلوار جین زنانه

این شلوارها که به راحتی در بازار به فروش می رسد، بدون توجه مشتری به عبارت نوشته شده خریداری می شود و هیچ ارگانی هم بر آن نظارت نمی کند!
این توهین ها به مقدسات دینی که صرفا در شبکه های اجتماعی توسط خود مردم اطلاع رسانی می شود، بدون هیچ واکنشی از سوی سازمانهای نظارت کننده، همچنان پا برجاست و تولیدکنندگان آن نیز روز به روز با قدرت به کارشان در این زمینه ادامه می دهند!

 

شهدای ایران

 

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خب بابا شاید منظوری نداشتن خارجیا.لابد نتونستن بخوننش فکر کردن یه طرحیه دیگه.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics