خانه » اخبار ستارگان » توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری
loading...

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

جنجال های این روزها نه تنها به نفع مردم خوزستان نشده است بلکه بحث و بی احترامی را بالا برده است .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ علی کریمی

پیمان طالبی مجری برنامه مردم چی میگن پس از توهین به علی کریمی و تیم پرسپولیس و بی احترامی به آنها مجبور به عذرخواهی از جادوگر و طرفداران تیم پرسپولیس شد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پرسپولیس بسیار زننده بوده آنقدر که طرفداران پرسپولیس را به صفحه پیمان طالبی کشاند تا وی را متوجه اشتباهش بکنند .

علی کریمی که در چند روز پیش با ارسال نظری زیر پست دکتر حسن روحانی از رئیس جمهور خواست تا معصومه ابتکار را مواخذه کند و از معصومه ابتکار انتقاد کرد هنوز جنجال های این نظر ادامه دارد .

سازمان محیط زیست با دیدن نظر علی کریمی و واکنش های مردم ، بیانیه ای صادر کرد که علی کریمی را توجیه کنند و در آن پاسخ نقد اینستاگرامی علی کریمی را دادند .

پاسخ محیط زیست به علی کریمی را در زیر مشاهده میفرمایید :

” جناب اقای کریمی ضمن تشکر از توجه شما نسبت به معضلات محیط زیستی کشور، از آنجا که به عدم همدلی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با مردم خوزستان حتی در ظاهر و با قراردادن یک پست در اینستاگرام اشاره کرده اید، به اطلاع می رساند که اگر ملاک خدمت، پست گذاری در اینستاگرام باشد، خانم ابتکار طی سه هفته گذشته، پست های متعددی در مورد خوزستان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در دسترس همگان است.

اما مهم تر از پست گذاشتن برای یک مسئول، حضور وی در استان و پیگیری مشکلات است که خانم ابتکار ۱۴ بهمن ماه در اهواز و شادگان حاضر شدند و مسئولان مربوطه و مقامات بین المللی را نیز برای تاکید بر جایگاه تالاب های خوزستان با خود همراه کردند. به علاوه در همین سفر، شورای اداری استان با حضور استاندار و همه مدیران ذی ربط کارگروه مقابله با گرد و غبار تشکیل، اقدامات انجام شده تشریح و راهبردهای کوتاه مدت و بلندمدت مشخص شد.

اما باید توجه داشته باشید که سازمان حفاظت محیط زیست عهده دار وظایف مطالعه، سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت است که همه این ها در خصوص مقابله با گرد و غبار استان خوزستان انجام شده و وظیفه اجرا نیز بر عهده دستگاه های دیگری است. همچنین ارایه گزارش و وضعیت موجود به مقامات عالی کشور در این زمینه برای پیگیری و اقدام های عملی از دیگر امور مهم بوده که اینکار را هم در هیات وزیران انجام دادند.

لازم به ذکر است که بیشترین تعداد سفر استانی معصومه ابتکار در سه و نیم سال گذشته به استان خوزستان بوده و بیشترین هزینه کرد استانی سازمان حفاظت محیط زیست نیز برای خرید تجهیزات پایش آلودگی برای استان خوزستان بوده است. و البته همه این اخبار برای راستی آزمایی قابل جستجو و در دسترس است.

مجددا از دغدغه شما برای هموطنان خوزستانی تشکر می شود. “

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

پاسخ علی کریمی به توهین پیمان طالبی

علی کریمی که از توجه محیط زیست به اینستاگرام و نظرش شگفت زده شده بود در پاسخ به واکنش محیط زیست نوشت :

” سرکار خانم ابتکار وظیفه من در قبال هموطنانم به دلیل نداشتن پست و مقام، در حد یه پست اینستاگرامى می تواند باشد و کار دیگه اى هم جز دعا کردن نمی توانم بکنم، ولى شما که وظیفتون تحقیق و سیاست گذارى است و باید بر آن نظارت کنید که انجام شود، و در 3.5 سال گذشته بارها سفر کردین به قول خودتون، نباید ١٪‏ وضع بهتر شده باشد، چرا نتایج تحقیق و سیاست گذاریتون هر روز بدتر از دیروز شده است.

با این اوضاع هوا من فکر می کنم سفرهاى این 3.5 سال گذشتتون بیشتر به خاطر اون حس نوستالژى لب کارون بوده (که اون هم از بین رفته) تا تحقیق و ریشه یابى و علت یابى این معضل.

در کل فکر می کنم در حال حاضر شما باید بیشتر وقتتون را براى حل این معضل بزرگ و دیگر معضل ها نظیر تخلیه شدن فاضلاب ها به دریاى خزر و خلیج فارس بزارین نه اینکه پیگیر پست هاى اینستاگرامى من و امثال من باشین.

مطمئن باشین اگه شما وظیفتون رو به نحو احسن انجام دهید، ما و تمام مردم ایران از شما سپاسگزاریم همچنین می توانید دکتر روحانى که به شما اعتماد کرد را روسفید کنید./رویش
در ضمن منظور از کامنت من زیر پست دکتر روحانى، یک پست براى همدردى با مردم خوزستان بود وگرنه ماشاءالله پرتلاش هستین!! به امید روزى که به جاى حرف زدن، مرد عمل باشیم . “

در متنی که علی کریمی منتشر کرده بود به اشتباه اینستاگرام را ایستگرام نوشته بود که موجب تمسخر و توهین پیمان طالبی مجری استقلالی تلویزیون در یک کانال شد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

توهین پیمان طالبی به علی کریمی

پیمان طالبی در پیامی که نوشته علی کریمی را بازنشر کرده بود نوشت :

” یکی به این لنگی بیسواد بگه ایستگرام نه اسکل !!! اینستاگرام “

لنگی خواندن پرسپولیس و بیسواد و اسکل خواندن علی کریمی موجب خشم طرفداران پرسپولیس و هواداران علی کریمی شد تا جایی که پیمان طالبی صفحه اینستاگرام خود را خصوصی کرد .

پیمان طالبی که از وخامت ماجرا مطلع شد در پستی جهت عذرخواهی از علی کریمی و طرفداران پرسپولیس نوشت :

«جادوگر فوتبال ایران، کاپیتان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس بزرگ، هواداران عزیز پرسپولیس و به خصوص هواداران علی کریمی عزیز به خاطر اشتباه صورت گرفته‌، از همه شما معذرت می‌خوام. حق دارید که ناراحت شده باشید. به بزرگ بودن علی کریمی شکی نیست و همه بهش واقفیم و قطعا خاطرات روزهایی که در مستطیل سبز بودی، فراموش نخواهد شد. منو ببخش. دوستان هوادار حلال کنید و عذرخواهی بنده رو بپذیرید.»

البته قابل به ذکر است که علی کریمی نیز در واکنش در کانال تلگرامی خود پاسخ پیمان طالبی را با کنایه داد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر

پاسخ علی کریمی به پیمان طالبی

پاسخ علی کریمی به توهین پیمان طالبی را در زیر مشاهده میفرمایید :

خدا این باسوادا رو از ما  نگیر، شعور و فهم به سواد  ربطى نداره ! اگه باسواد ما تو باشى که من به بى سواد بودن خودم افتخار میکنم???اقاى باسواد با یک غلط میشم ١٩و قبول میشم میرم مرحله بعد?????من بیسواد ولى تو مرد باش و رو حرفت وایسا، ????در ضمن اسکل  برو دو نفرو بیار ببین من درست میگم یا تو!؟

28 دیدگاه

 1. بنظرم حق هر سلیبریتی هس تو کل دنیا با پستهاشون یه تلنگری به سیاست کشورشون بزنن..چون حرفشون شنیده میشه..میتونن هم نزنن به فکر عشقو حال خودشون باشن مردم هم به هیچیشون حساب نکنن..هیچ کسم نمیتونه ازشون خرده بگیره..در نتیجه دم علی اقا گرم..حالا ی مجری کم عقل وقتی میاد پستی رو که از رو دغدغه نوشته شده به سخره میگیره!!اونم با اون لحن کل ماجرارو عوض میکنه!!خب این بنفعه کیه؟شما هر جور نگاه کنی پست علی یه تلنگر بزرگیه و پست طالبی مزخرفه!!چ کار علی درست باشه یا نباشه..ک نظر شخصی من میگه کار ایشون تو کل دنیا داره انجام میشه و یه رسالت بر دوش ادم معروف

 2. من پیمان و با اجرایه برنامه های رادیویش شناختم ، یه جورایی عاشق صدا و اجرایه بی نقصش بودم خیلی هم دوسش داشتم ولی انصافا فک نمیکردم تا این حد عقده ای و نفهم باشه که به علی کریمی که تمام بزرگایه ورزش فوتبال دنیا میشناسنش بی احترامی کنه خیلی براش متاسفم … پیمان طالبی ، اینو بدون اگه بهترین مجریه رادیم تلویزیونم که بشی بازم یک هزارم علی کریمی محبوبیت نداری ، دلم نمیخواست که فک کنم نفهمی ولی انگار چاره ای نیست ، که به خودم بقبولونم پیمان طالبی پاچه خوار نفهمی بیش نیست … متاسفام آقای باسواد !!!!!!

 3. سلام دیگه حاضر نیستم برنامه ای را که ابن مجری باشه نگاه کنم.شعور خودت را نشون دادی .عقده ای

 4. وقتی علی ضیا میاد تو برنامه تلویزیون چرت میگه اینم حف داره تو صفحه شخصی هر چی میخواد بگه

  در ضمن علی کریمی فقط دنبال اینکه بگه آره من خیلی مهمم وگرنه اصلا دلش برای مردم خوزستان نسوخته و نخواهد سوخت اونم وقتی بهترین ماشین ها رو سوار و عیاشی خودش میکنه

  • فک کنم عقده ای هستی.همین ک حمایت کرده از مردم جنوب باید ازش تشکر کرد.تو از علی کریمی چی میدونی.بحث رنگی و احساسی قضاوت نکن.بهترین ماشین سوار میشه نوش جونش.زحمتکشیده. مثل فرناز نیس ک ب ایرانی توهین کنه بخاطر پول عربا

 5. این طالبی بیسوااااااااااااد بدونه هزار سال دیگه هم توی تلویزیون واسه بعضی مقامات چابلوسی کنه یک هزارم محبوبیت داداش علی مارو کسب نمیکنه متاسفم براش….داداش علی عشششششق ما همه پرسپولیسی هاست…پس ببند فکو…اگه جلو دستم بودی میزدم نابودت میکردم کریمی هرچی میگه حق میکنه خوب کرده هرچی گفته

 6. اگه یه ورزشکار صحبت کنه از درد مردم میگیم ریا کاره و خود نمایی میکنه و … و از این حرفا …
  اگه چیزی نگه هم میگیم ملت صداشون در نمیاد ….
  پس بهتره که تو این اوضاع یه نفر که صداش در میادحمایتش کنیم …
  در ضمن شما میگید علی کریمی باید محترمانه جواب طالبی رو میداد …. آخه انصافن زور نداره واسه آدم بهترین بازیکن آسیا بشه و این همه افتخار واسه کشورش بیاره و پرچممونو ببره بالا بعداین طور باهاش برخورد کنیم … متاسفم

 7. هه…مجری های صدا سیما هم شاخ و دم در اوردن هی هی بی احترامی می کنن واقعا برای سدا سیما متاسفم

 8. این از اون ترسوهاست.یکدفعه در برنامه مامور محافظت از محیط زیست یه توله گرگ آورده بود اندازه یه وجب .توله وقتی سمت پاچه شلوار طالبی میرفت کم بود شلوارش رو از ترس کثیف کنه.آدم خیلی بدبختی هست.

 9. در بی احترامی پیمان طالبی شکی نیست.او فکر می کند با دو روز اجرا در رسانه آدم بزرگی شده.
  اما علی کریمی هم در بی احترامی کردن به دیگران ید طولایی دارد.

 10. هنوز توهین علی ضیا یادمون نرفته….یا توهین به لیلا رجبی……اصلا چرا راه دوربریم؟
  برنامه های سراسر توهین فرزادحسنی و مهران مدیری یعنی که قرار نیست مجریامون آدمای باشخصیتی باشند.

 11. والا بنظرمن این اقایون بیشتر با اینکارا ب فکر افزایش فالووراشون هستن چ اقای کریم چ اقای طالبی اقای کریمی شماروچه به چالش کشاندن سیاست دولت اگردراین مدرد بهتون بگن بیسواد حق دارن چون وقتی ازسیاست ها وکارگذاری دولت چیزی نمیدونی حرفیم نزد که مسخره شی واقای طالبی شمااستقلالی هستی باش اصلا میخای هرچی باشی باش ب توچه که علی کریمی چی گفته یا حداقل اون چه لحنیه که تو پستت ب کاربردی بیادب هرچند علی کریمی هم درجوابتون نشون دادن که تو ادب کمی ازشماندارن بخاطر فالوور مردمو ب جون هم نندازین

  • اگه قرار باشه اونجوری که شما میفرمایید باشه پس اصلا شما این وسط چیکار دارید به این موضوعی که بین این دو اتفاق افتاده واکنش نشون میدید و پست میذارید!
   اصلا سروته پیامتون دو تیکه که ربط درست حسابی به موضوع داشته باشن نبود

 12. این دوست مجریمون که معلوم نیست با خودش چند چنده ازش بگذریم، ولی علی کریمی باید به دو نکته توجه داشته باشه که حرف خوب رو در قالب خوب باید گفت نه با لمپنی و زشت گویی و دوم اینکه معلومه تکلیفش با خودشم روشن نیست… الان دردت چیه؟ حالا که به پستت توجه کردن میگی به جای توجه به اینستاگرام من توجه نکنین؟
  واقعا خود بزرگ بینی امثال کریمی درد اغلب آدمای مشهور مملکت ماست…

 13. با سلام
  آغای تالبی …لضومن مدرک شعور نمیاره و آدما باید درک داشته باشن … که مطاسفانه ظاهرن شما فقت مدرک داری عزیزم … بیشتر مراقب خودت باش خیابان نری ها از کنار برو یه وخت نیوفتی تو جوب گلم …. یه خدای نکرده بهت بر نخوره عزیزم

 14. من هر روز برنامه طبیب رو نیگاه میکردم اما از امروز که این خبر رو شنیدم دیگر نه تنها این برنامه بلکه هر برنامه ای که شما مجری آن باشی دیگر نگاه نخواهم کرد آقای طالبی ظاهر یک جور و باطن جور دیگر

 15. علی کریمی تو یه فوتبالیستی تورو به سیاست چیکار دیگه مردم احترامتو دارن زیاده روی نکن

  • این طوری که هرکدوممون یه کاره ایم وهیچ ربطی به سیاست نداره فقط خودشون باید از خودشون انتقاد کنن که این کارو نمیکنن

  • داش علی هم مثل همه سکوت کنه و این وضعو ببینه؟؟؟؟

  • آلودگی هوا سیاست نیست که . یه سر بیا اهواز تا سیاست رو توی ریه هات احساس کنی

  • قبل از فوتبالیست بودن یه انسانه و یه ایرانیه و هر ایرانی حق اظهار نظر داره هر چند درظاهر این حرف زده میشه و یه شعار هست ولی کسایی که طرفدار دارن اگه اینکارو کنن واین چیزا رو بگن خیلی جنم و مردونگی دارن. چون واقعا کاری نکردن برای خوزستان …

 16. پیمان طالبی … واقعا همینو بس ….جادوگر همیشه پرچمش بالاس

 17. فقط تاسف ک ب خاطر یک اشتباه تایپی ک روزانه واسه همه ی ما چندین بار پیش میاد و ممکنه برای هر کدام از ما چندین باراین اشتباه رخ بده یک فرد تحصیل کرده و انسان رو اینگونه زیر سوال ببرن .
  راستی مدرک من کارشناسی هست اگه اشتباه تایپی رخ داد معذرت میخوام . :/
  #مرا#اسکل#خطاب#نکن .
  از شما ک گذشت جناب مجری لااقل ی کمی ب بچت آدم وار زندگی کردن رو یاد بده .

 18. واقعا ادم ها ظهرشون با باطنشون خیلی فرق داره

 19. با سلام مجدد
  منم چند تا غلط املایی داشتم تو رو خدا به من نگید اسکل ها
  من اسکل نیستم
  قابل توجه شما تحصیل کرده هم هستم
  ولی به خودم اجازه نمیدم به دیگران به راحتی توهین کنم
  آقا با سواد ما شرمنده ایم…
  اینو بدون دیگه هیچوقت برنامه بی مزه شما رو نگاه نمیکنم
  ب دیگران هم پیشنهاد میکنند نبینند چون شما خیلی بی ادبی و دوستانم بی ادب میشوند…

 20. وای ببخشید چند تا غلط املایی داشتم
  حالا ایشون منو اسکل میدونند
  به خدا من ارشد تهران خواندم
  فقط تاسف میخورم که یک نفر به راحتی به دیگران توهین میکند

 21. با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  تو رو خدا یکی جلو این مجریهای بی سواد و بی ادب رو بگیره
  فقط میتونم متاسفم
  مثلن اینا مبخواند الکوهای بچه های ملت باشند
  فقط باید تاسف خورد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*