خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ عذرخواهی محمود شهریاری و حسن ریوندی از مردم لر بخاطر توهین به قوم لر

کلیپ عذرخواهی محمود شهریاری و حسن ریوندی از مردم لر بخاطر توهین به قوم لر

توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر

قوم لر قوم بزرگی از ایران است که کمی در این روزها مردمش از بی احترامی ها و توهین ها دلگیرند .

توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر

توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر

کلیپ توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر در یک اجرای دو نفره در 7 سال پیش این روزها دست به دست میشود .

در این مراسم که حسن ریوندی در برنامه ای با محمود شهریاری در حال اجرا هستند که حسن ریوندی در توضیح لر نبودن خود به دلیل وند فامیلیش جنجالی را آغاز میکند که این روزها دامنش را گرفته است .

حسن ریوندی در این مراسم میگوید که برخی فکر میکنند بخاطر کلمه وند در فامیلی من ، بنده لر هستم که محمود شهریاری در ادامه میگوید صد رحمت به لر و جوک نامتعارفی را در مورد قوم لر به زبان می آورد .

فیلم توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ


در پی انتشار فیلم توهین محمود شهریاری و حسن ریوندی به قوم لر پس از 7 سال دل آزردگی مردم لر از این دو ستاره بالا گرفته و موجب شد تا هر دو ستاره با انتشار کلیپ های عذرخواهی از مردم لر زبان ایران دلجویی کنند .

حسن ریوندی با انتشار کلیپ عذرخواهی خود در صفحه اش از مردم لر دلجویی کرد :

حسن ریوندی با انتشار کلیپ زیر نوشت :

به نام خداوند رئوف که بخشش و گذشت را بر قلب ما قرار داد

سلام اقتدار امروز ایران بخاطر اتحاد و همدلی اقوام ایرانیه خدا میدونه که هدف من شادی دل مردمه اما گاهی اوقات ناخواسته باعث رنجش شدم نمونه اش شوخی که هفت سال قبل با مردمان اصیل و نجیب لر داشتم که اگه آگاهی امروزم رو میداشتم هرگز و هرگز این کارو نمیکردم بسیار بسیار شرمنده شدم و قلبم فشرده شد صمیمانه از همه ی مردمان با عظمت و اصیل و با فرهنگ لر پوزش میخوام و خواهش میکنم پوزش حقیر رو پذیرا باشید. از خداوند بزرگ میخواهم دانشی به من عطا کنه که همه رو شاد کنم بدون این که حتی دل یک نفر برنجه ، مردم عزیز لر خاک پاتونم که تاریخ ایران تا همیشه مدیون رشادت ها، دلاوری ها و از جان گذشتگی و غیرت شما خوبان بوده. از صمیم قلب عاشقتونم و دوستون دارم .

فیلم عذرخواهی حسن ریوندی از قوم لر را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ


محمود شهریاری نیز در کلیپی با ابراز ارادت به مردم لر و دلجویی از قوم لر از دست های پشت پرده گفت .

فیلم عذرخواهی محمود شهریاری از مردم لر را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ

1 دیدگاه

  1. سلام، این ملت بزرگ با توجه به تنوع قومیتی به همدلی و وحدت و احترام متقابل به هم نیاز دارند نبایستی به خاطر تبسم لبخندی برای عده ای موجب رنجش عده ای دیگر شویم وبعد از آن هم عذرخواهی و پایان قضیه، گویا صدا وسیما با مشکل مدیریتی درشبکه های مختلف مواجه شده یک روزتوهین به عزیزان قوم ترک ، یک روز توهین به عزیزان بختیاری ، ویک روز هم توهین به قوم بزرگ لر!!! ماجرای این همه بی مهری ازکانون دشمن برمی خیزد مراقب باشیم ما مسلمان هستیم و تابع شریعت قرآن ومحمد (ص) قرآن هم می فرماید هیچ قومی قوم دیگر را مسخره نکند.امیدوارم با جلوگیری ازاینگونه اقدامات که موجب رنجش مردم شریف ایران میگردد با بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری فضای همدلی و وحدت ملت شریف ایران فراهم شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*