به اولی ها خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » پیوستن هرمز سیرتی به شبکه جم GEM + عکس
پیوستن هرمز سیرتی به شبکه جم GEM + عکس

پیوستن هرمز سیرتی به شبکه جم GEM + عکس

پیوستن هرمز سیرتی به شبکه جم GEM هرمز سیرتی بازیگر قدیمی ایرانی که در تلویزیون و رادیو نقش آفرینی کرده است به شبکه ماهواره ای جم پیوست

پس از چند مدتی از عدم مهاجرت بازیگران ایران برای پیوستن به شبکه جم در این یکی دو هفته اخیر اخباری مبنی بر مهاجرت چند تن از بازیگران به گوش رسید که در آخرین خبر مهاجرت هرمز سیرتی بازیگر قدیمی تلویزیون و رادیو و پیوستن هرمز سیرتی به شبکه جم می باشد که از توجه شبکه GEM به تمام اقشار سنی و تمام جنسیت ها در ایران پرده برمیدارد .

هرمز سیرتی به شبکه جم پیوست

هرمز سیرتی

همین دیروز بود که خبر پیوستن رامسین کبریتی به شبکه جم منتشر شد که امروز باز هم در خبرها از پیوستن هرمز سیری بازیگر قدیمی ایران به این شبکه ماهواره ای خبر داده شد .

هرمز سیرتی Hormoz Sirati سال 1319 در شهر بابل متولد شد و از سال 1338 کار هنری خود را آغاز و سال 1340 به استخدام وزارت ارشاد درآمد. او اولین بار سال 1365 در برنامه هشت و نیم شب به تهیه‌کنندگی اسماعیل رحیم‌زاده به مخاطبان سیما معرفی شد و پس از آن در سریال‌های باغ گیلاس، سمک عیار، راهیان و فیلم‌های قانون، نقش عشق، سازمان 4 و کارهای مختلف هنری دیگر در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون به ایفای نقش پرداخت. اما او همچنان در تلاش بود تا بتواند همه عرصه‌های هنری را به نوعی تجربه کند و سال 1375 با همین هدف وارد رادیو شد تا بتواند به نوعی بازیگری رادیو را هم تجربه کند.

هرمز سیرتی به شبکه جم پیوست

هرمز سیرتی

“هشت و نیم شب”، “قانون”، “نقش عشق” و “رنج و سرمستی” از جمله تجربه های بازیگری سیرتی در سینما بودند. “باغ گیلاس”، “سمک عیار” و “سازمان۴” نیز از جمله سریالهایی بودند که وی در آنها ایفای نقش کرده است.

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics