خانه » اخبار » اجتماعی » دختران عربستانی کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستانی را راه انداختند

دختران عربستانی کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستانی را راه انداختند

دختران عربستانی کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستانی را راه انداختند زنان عربستانی ازدواج با مردان عربستانی را تحریم کرده و قصد ازدواج با مردان غیر عربستانی را دارند .

زنان عربستانی کم کم خود را در جامعه عربستان و جامعه جهان نشان میدهند .

دختران عربستانی کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستانی را راه انداختند

تحریم ازدواج دختران عربستانی

دختران عربستان در اقدامی جالب توجه کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستان را راه اندازی کردند و تمایل خود به ازدواج با پسران غیر عربستانی را نشان دادند .

قانون منع ازدواج دختران عربستانی با پسران غیر عربستانی با واکنش دختران عربستان رو به رو شده و این روزها دختران عربستان سعی بر برداشتن این قانون دارند .

رفتار نادرست مردان عربستانی با زنان عربستانی پس از ازدواج یکی از دلایلی بوده که دختران عربستان را به تحریم ازدواج با پسران عربستانی مجبور کرده است .

کاربران عربستانی با ایجاد هشتگی تحت عنوان #سعودیات_نرید_الزواج_بأجنبی (ما زنان عربستان خواستار ازدواج با مردان غیرعربستانی هستیم) در شبکه های اجتماعیتویتر و فیسبوک به انتقاد از محدودیت های قانونی در این زمینه پرداخته اند.

این هشتگ با استقبال کاربران شبکه های اجتماعی مواجه و به طور گسترده ای منتشر شده و شمار زیادی از کاربران به آن پاسخ مثبت گفته اند.

کاربران مذکور از محدودیت های قانونی و عادات قبیله ای بر سر ازدواج زنان عربستانی با مردان تبعه سایر کشور به شدت انتقاد کردند.

دختران عربستانی کمپین تحریم ازدواج با پسران عربستانی را راه انداختند

دختران عربستانی

در این هشتگ، کاربران به تبادل نظر درباره موضوع پرداختند و برخی از آنها تعامل مردان عربستانی با زنان را خشک و گاهی تحقیرآمیز دانستند و اظهار داشتند مردان سایر کشورهای عربی با زنان به روش متمدن و مبتنی بر مشارکت و نه سلطه طلبی تعامل می کنند.

مخالفان این کمپین در این باره معتقدند که مردان غیر عربستانی با ازدواج با زنان تبعه این کشور در پی دستیابی به اموال آنها و ثروتمند شدن هستند و در این باره از 17 شرط تعیین شده توسط دولت عربستان برای دادن اذن ازدواج شهروندان مرد و زن این کشور با اتباع سایر کشورها دفاع کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*