خانه » اخبار » اجتماعی » دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند + عکس

دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند + عکس

دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند مدیر اجرایی دختران کدنویس و مدیر ساختمان هشت فیسبوک دو دختر از آی تی هستند که علیه سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند .

هر روزه بر تعداد مخالفان دونالد ترامپ در گوشه و کنار دنیا افزوده میشود و حس تنفر از وی بالا میرود .

دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند + عکس

قیام علیه دونالد ترامپ

دونالد ترامپ که در چند روز اول با سیاست های مضحک خود شدیدا با برخورد مردم رو به رو شده است و اینگونه که پیداست گور خود را کنده است این بار توسط دختران آی تی آمریکا تهدید شد .

ریشما ساجانی مدیر اجرایی دختران کدنویس و ریجاینا دوگن مدیر ساختمان 8 فیسبوک هر کدام به طریقی اعلام قیام علیه سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ کردند .

ریشما ساجانی Reshma Saujani مدیر اجرایی دختران کُد نویس / Girls Who Code به‌عنوان چهره برجسته دنیای آی تی زنان در امریکا اعلام کرد علیه سیاست‌های مهاجرتی ترامپ می‌ایستد.

دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند + عکس

ریشما ساجانی

سازمان زیر نظر وی که توانسته به 40 هزار دختر آموزش برنامه‌نویسی کامپیوتر بدهد، اکنون در برابر سیاست‌های مهاجرتی ترامپ قیام کرده و به‌عنوان یک فرد حقوق‌دان علیه رئیس‌جمهور امریکا ایستاده است.

وی در نامه‌ای رسمی از همگان خواست تا همان‌طور که مهاجران از سراسر دنیا به این سرزمین آمده و آمریکا را بنا نهاده‌اند، علیه ترامپ قیام کنند.

والدین ساجانی اهل گجرات هند بودند که از اوگاندا به امریکا آمدند و ریشما را در ایلینوی به دنیا آوردند.

وی به‌عنوان بخشی از جامعه آی تی آمریکا قرار است با مسافرت به ایالت‌های مختلف، علیه ترامپ صحبت کند.

دختران آی تی آمریکا علیه قانون مهاجرتی دونالد ترامپ قیام کردند + عکس

ریجاینا دوگن

ریجاینا دوگن Regina Dugan که یک زمانی کاخ سفید را به مقصد گوگل ترک کرد و حالا ساختمان شماره 8 فیس‌بوک را اداره می‌کند، در اقدامی ضد ترامپی اعلام کرد وی و کارمندان فیس‌بوک از انجام پرواز داخلی خودداری می‌کنند و از مردم خواست سوار هواپیما نشوند.

روزانه 2 میلیون آمریکایی از هواپیما برای مسافرت استفاده می‌کنند و عدم استفاده از هواپیما برای مسافرت می‌تواند ضرری 5 میلیارد دلاری به خطوط هواپیمایی بزند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*