خانه » اخبار » حوادث » بیماری پروانه ای دختر 18 ساله با زخم های دردناک با عکس
loading...

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله با زخم های دردناک با عکس

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله

انواع بیماری های مختلف در دنیا وجود دارد که یکی از بیماری های عجیب و دردناک بیماری پروانه ای است .

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله

بیماری پروانه ای

بیماری پروانه ای بیماری است که در آن شخص بیمار بدنش همانند پروانه صدمه پذیر میشود و کوچکترین برخوردی امکان زخمی شدن بدن را در پی دارد .

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله این دختر را خانه نشین کرده و حتی غذا خوردن را برایش سخت کرده است و هر گونه تماسی بدنش را زخم میکند .

مادیسین یوهاس نام دختری 18 ساله از پنسیلیوانیا است که با بیماری پروانه ای دست و پنجه نرم می کند. پوست او با کوچکترین اصطحکاک یا برخوردی زخم و تکه تکه می شود و از بدنش جدا می شود. افرادی که به این بیماری مبتلا هستند با نام بیماران پروانه ای شناخته می شوند، چون پوست آنها مانند بال پروانه حساس و شکننده است.

مادر مادیسین می گوید: در حال حاضر هیچ درمانی برای او وجود ندارد و هر روز برای دخترم یک مبارزه است، حتی جویدن غذا باعث تاول زدن دهانش می شود و ما سعی می کنیم بیشتر غذاهایی به او بدهیم که از طریق یک لوله بتواند بخورد و نیازی به جویدن نداشته باشد، ما حتی نمیتوانیم فرزند خود را به راحتی در آغوش بگیریم و به او محبت کنیم، زیرا ممکن است پوست او زخم و تکه تکه بشود، همیشه باید از گردن به پایین خود را باندپیچی کند بلکه کمی در امان باشد.

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله

بیماری پروانه ای

یک بار وقتی در ایستگاه اتوبوس ایستاده بود و به طور اتفاقی یک نفر پای او را لگد کرد، زخم وحشتناکی در پای دخترم به وجود آمد.

خانواده مادیسین یوهاس در حال حاضر مشغول جمع آوری کمک های مالی مردمی برای هزینه بانداژ، دارو، لوسیون و به طور کلی هر چیز مورد نیاز برای زنده نگه داشتن او هستند.

بیماری پروانه ای دختر 18 ساله

بیماری پروانه ای

گفتنی است؛ از هر 1 میلیون نفر 50 نفر با بیماری ای‌بی به دنیا می‌آیند و در جمعیت فعلی از هر 1 میلیون نفر 9 نفر مبتلا می‌باشد. این بیماری در همه جای دنیا و در هر نژادی شایع بوده و هر دو جنس را مبتلا می‌کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*