تکذیب خوردن گوشت گربه در سیستان و بلوچستان + عکس

تکذیب خوردن گوشت گربه در سیستان و بلوچستان انتشار عکس با متن خوردن گربه توسط مردم سیستان و بلوچستان توسط خبرنگار با واکنش رو به رو شد و تکذیب شد .

برخی از اخبار و عکس ها موجب ایجاد جنجال های میگردد که با واکنش تند مردم رو به رو میگردد و ناراحتی مردم را در پی دارد .

خبر گربه خوردن مردم سیستان و بلوچستان خبری بود که در روزهای اخیر توسط یک خبرنگار منتشر شد که جنجال بزرگی میان مردم استان سیستان و بلوچستان به پا کرده است .

خوردن گربه در سیستان و بلوچستان

خوردن گربه در سیستان و بلوچستان

عکس خوردن گوشت گربه در استان سیستان و بلوچستان که توسط خبرنگاری منتشر شده بود پس از واکنش ها و ناراحتی مردم با خبر تکذیبیه آن توسط خبرنگار مذکور تکذیب شد .

یک خبرنگار صدا و سیما در صفحه اینستاگرام خود عکسی را از روی بی اطلاعی منتشر کرده استکه مردم سیستان و بلوچستان را ناراحت کرده است این خبرنگار به همراه عکس منتشر شده گفته استکه در بعضی از روستاهای سیستان و بلوچستان مردم به خاطر فقیری و گرسنگی گوشت گربه می خورنداما بخشدار قرقری این خبر را تکذیب کرد در ادامه ماجرای خوردن گوشت گربه در جنوب ایران را بخوانید.

بخشدار قرقری با اشاره به اینکه سخنان یک خبرنگار کذب و از روی ناآگاهی و بی اطلاعی بوده است،افزود: استفاده مردم بخش قرقری در استان سیستان و بلوچستان از گوشت گربه تکذیب می‌شود.

یک خبرنگار در روزهای اخیر با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خودادعا داشت مردم بخش قرقری، ملادادی و هیرمند واقع در منطقه سیستان و بلوچستانبه دلیل فقر و نداری و گرسنگی با گوشت گربه شکم خود را سیر می‌کنند.

تکذیب گربه خوردن در سیستان و بلوچستان

گربه خوردن در سیستان و بلوچستان

انتشار این مطلب موجب رنجش و ناراحتی مردم سیستان بلوچستان شده و واکنش های زیادیرا از جانب کاربران فضای مجازی استان در پی داشته است.

اردشیر ارباب‌زهی بخش دار قرقری، در همین رابطه اظهار داشت: تمام حرف‌های این خبرنگار کذب محض وناشی از بی‌اطلاعی و نا آگاهی این خبرنگار صدا و سیما بوده است.

بخشدار قرقری آقای اردشیر ارباب‌زهی افزود: در بی‌اطلاعی این خبرنگار همین بس که شهرستان هیرمند را به عنوان یک روستافرض کرده و اطلاع نداشته که هیرمند یک شهرستان مجزا و دارای فرمانداری جداگانه است.

ارباب‌زهی خاطرنشان کرد: مردم دارالولایه سیستان در دینداری شهره آفاق هستندپس چطور ممکن است در ماه مبارک رمضان با گوشت گربه افطار کنند؟!

ارباب‌زهی بخشدار قرقری خاطرنشان کرد: هر چند سیستان و بلوچستان با مشکلات زیادی روبرو است اما دولت،خیران و نهادهای حمایتی اجازه نخواهند داد که این شرایط اسفبار برای مردم رخ داد و تماماین حرفها توهین به مردم است و از زبان هیچ انسان عاقلی شنیده نمی شود.

خوردن گوشت گربه در سیستان و بلوچستان

خوردن گوشت گربه در سیستان و بلوچستان

دهیار روستای ملادادی اظهار داشت: حرف‌های این آقای خبرنگار صدا و سیما از پایه بی اساس و دروغ است.

وی تصریح کرد: ما در این روستا اصلا گربه نداریم که کسی بخواهد گوشت آن را بخورد؛ در ضمنمردم این شهرستان خودشان دامداری می‌کنند و افراد بی بضاعت هم تحت پوشش نهادهای حمایتی و کمیته امداد هستند.

یکی از خبرنگاران محلی زابل روز گذشته با حضور در مناطق ذکر شده، این موضوع را به شدت تکذیبکرد و در پاسخ عکس یادشده، تصویر بالا را منتشر کرد .

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه