خانه » اخبار » اجتماعی » برخورد نامتعارف دونالد ترامپ با شینزوآبه نخست وزیر ژاپن + عکس

برخورد نامتعارف دونالد ترامپ با شینزوآبه نخست وزیر ژاپن + عکس

برخورد نامتعارف دونالد ترامپ با شینزوآبه نخست وزیر ژاپن برخورد زننده و به دور از ادب دونالد ترامپ با میهمان کاخ سفید شینزوآبه نخست وزیر کشور ژاپن .

دونالد ترامپ که این روزها با قدرت فراوان در حال تخریب خود هست این بار نخست وزیر ژاپن را ناراحت کرد .

برخورد نامتعارف دونالد ترامپ با شینزوآبه نخست وزیر ژاپن + عکس

دونالد ترامپ و شینزوآبه

شینزوآبه نخشت وزیر کشور ژاپن که در کاخ سفید میهمان دونالد ترامپ بود با برخوردهای عجیب و غریب دونالد ترامپ رو به رو شد که طبق گفته رسانه ها ناراحتی وی را در پی داشت .

رفتار نامتعارف دونالد ترامپ در پذیرایی از نخست‌وزیر ژاپن در کاخ سفید از جمله دست دادن او با شینزوآبه که حدود 19 ثانیه طول کشید در رسانه‌ها خبرساز شده است.

سی‌ان‌ان در گزارشی که در این زمینه منتشر کرده، نوشته است: دیپلماسی یک هنر است. اما همچنین می‌تواند بی‌ادبانه و زشت باشد. یک نمونه عمومی از این رفتار، به استقبال ترامپ از آبه برمی‌گردد.

به محض آن‌که خودروی شینزوآبه به کاخ سفید رسید، راننده او ناچار شد سه بار خودرو را عقب و جلو کند که به ستون‌ها برخورد نکند.

برخورد نامتعارف دونالد ترامپ با شینزوآبه نخست وزیر ژاپن + عکس

دونالد ترامپ و شینزوآبه

لحظات عجیب در زمان عکس‌گرفتن در اتاق بیضی شکل ادامه پیدا کرد، زمانی که رسانه‌های ژاپنی از دو طرف درخواست کردند که دست بدهند. بر این اساس ترامپ دست آبه را بسختی فشرد و آن را برای چند بار تکان داد و برای 19 ثانیه نگه داشت.

وقتی که دست دادن تمام شد، آبه چهره‌ای تاسف‌برانگیز به خود گرفت. ترامپ درحالی که رسانه‌ها اتاق را ترک می‌کردند به آبه گفت: «دست‌های محکم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*