خانه » اخبار » اجتماعی » دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز + عکس

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز + عکس

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز دونالد ترامپ که در پیشنهادات جنسی ید طولایی دارد پیشنهاد رابطه عاشقانه به پرنسس دایانا عروس سابق ملکه انگلیس داد .

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علاقه فراوانی به زنان زیبارو دارد و به قول خودش به راحتی جذب زیبارویان میشود .

رابطه عاشقانه دونالد ترامپ و پرنسس دایانا آخرین ورژن از علاقه های رئیس جمهور آمریکا به زیبارویان بوده است .

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز

پرنسس دایانا که به شاهدخت ولز معروف بوده و عروس سابق ملکه انگلیس بوده است نیز از شکارهای دونالد ترامپ بوده است .

به نقل از ایندیپندنت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا، سابقه قابل دفاعی در برقراری ارتباط با بانوان ندارد و تاکنون شکایت‌های بسیاری از وی درباره مسائل جنسی مطرح شده است. به تازگی مصاحبه وی با یک شبکه رادیویی در سال 1997 منتشر شده که فقط چند هفته پس از مرگ مشکوک پرنسس دایانا، شاهدخت ولز و عروس سابق ملکه انگلیس، ضبط شده است.

ترامپ در این مصاحبه، پرنسس دایانا را یک بانوی زیبا و سوپر مدل معرفی می کند و زمانیکه مجری رادیویی از او می پرسد فکر می کنید اگر پرنسس زنده بود، می توانستید نظر مساعد وی را جلب کنید؟ ترامپ پاسخ می دهد: بدون شک می توانستم این کار را انجام دهم!

ترامپ پیش از این نیز سابقه مصاحبه های جنجالی را در ارتباط با زنان داشته است. وی در یک مصاحبه که سال 2005 انجام شد، با بی شرمی گفت: می دانید من به طور ناخواسته جذب زیبارویان می شوم. وقتی شما یک ستاره باشید می توانید هر خواسته ای از زنان داشته و آنها نیز تمام خواسته های شما را اجابت کنند.

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز

دونالد ترامپ و پرنسس دایانا شاهدخت ولز

این مصاحبه حتی با انتقاد گسترده در میان هم حزبی های ترامپ نیز مواجه شده بود.

مصاحبه رادیویی سال 1977 ترامپ نیز حاوی مطالب مشابهی بود؛ به طوری که اندکی پس از درگذشت پرنسس دایانا مدعی شد به حدی جذاب بوده است که می توانست با شاهدخت ولز نیز رابطه عاشقانه برقرار کند. ترامپ به مجری گفت: پرنسس دارای قد بلند و بسیار زیبا بود. این توانایی را داشتم که او را به برقراری رابطه مجاب کنم.

ترامپ حتی مدعی شده بود وقتی برای پرنسس دایانا دسته گلی را ارسال کردم، شاهدخت ولز نامه ای بسیار محبت آمیز برایم ارسال کرد.

دونالد ترامپ خواستار رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا شاهدخت ولز

دونالد ترامپ و پرنسس دایانا شاهدخت ولز

روزنامه گاردین سال گذشته فهرستی مستند از زنانی که طی ۳۰ سال اخیر، از سوی دونالد ترامپ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند را منتشر کرد که نشان می داد این میلیاردر نیویورکی، دست کم به حریم خصوصی ۲۴ زن تجاوز کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*