خانه » اخبار » حوادث » گازگرفتگی دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی + عکس

گازگرفتگی دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی + عکس

گازگرفتگی دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی ، علت فوت تازه عروس و داماد سیرجانی که در روز اول زندگیشان به کام مرگ کشیده شدند گازگرفتگی اعلام شد .

یکی از تلخ ترین اخبار چند روز اخیر خبر فوت تازه عروس و داماد سیرجانی در اولین روز زندگیشان بود .

گازگرفتگی دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی + عکس

گازگرفتگی

دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی اعلام شد و این بار باز هم بی توجهی به لوله های گاز و گازگرفتگی دلیل فوت عروس و داماد سیرجانی اعلام شد .

در این حادثه که بعد ازظهر دوشنبه 18 بهمن به پلیس و آتش‌نشانان گزارش شد، پیکرهای عروس 25 ساله و داماد 36 ساله که به علتی نامعلوم جان باخته بودند درخانه‌شان پیداشد ازسوی دیگر تحقیقات در این زمینه از سوی پلیس و کارشناس‌ها آغازشد تا اینکه علت اصلی مرگ گازگرفتگی اعلام شد.

سرهنگ محمدرضا ایران‌نژاد فرمانده انتظامی سیرجان گفت: «در تحقیقات تکمیلی پلیس و با توجه به اعلام نظریه کارشناسی مشخص شد این زوج جوان، به خاطر روشن کردن پکیج شوفاژ دیواری، ونقص ایمنی دردودکش دچارگازگرفتگی شده وجان سپرده‌اند.»

پیکر عروس و داماد سیرجانی در حالی امروز به خاک سپرده شد که علت فوت آن ها گازگرفتگی اعلام شد. ذاکری، معاون اجتماعی پلیس سیرجان به خبرنگار رکنا گفت: علت فوت این زوج گازگرفتگی است.

گازگرفتگی دلیل مرگ عروس و داماد سیرجانی + عکس

داماد سیرجانی

روز یکشنبه هفدهم ماه جاری مراسم عروسی زوج جوانی در سیرجان پس از پایان مراسم عروسی خود به خانه بخت رفتند تا روز بعد در مراسم پاتختی خود شرکت کنند، اما عروس و داماد جوان هیچ وقت از خواب شیرین شب اول عروسی خود بیدار نشدند.

ظهر روز دوشنبه زمانی که قرار بود عروس برای مراسم عصر آماده شود هیچ خبری از او و داماد نبود و هیچ کس پاسخگوی تلفن ‌های همراه و تلفن خانه‌شان نبود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*