به اولی ها خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ دعوا و درگیری میهمانان در برنامه زنده تلویزیون افغانستان
کلیپ دعوا و درگیری میهمانان در برنامه زنده تلویزیون افغانستان

کلیپ دعوا و درگیری میهمانان در برنامه زنده تلویزیون افغانستان

کلیپ دعوا و درگیری میهمانان در برنامه زنده تلویزیون افغانستان دانلود فیلم درگیری دو نماینده سیاسی موافق و مخالف گلبدین حکمتیار و حزب اسلامی در برنامه سیاسی شبکه یک افغانستان

مسائل سیاسی یکی از پربحث ترین مسائل روز در هر کشوری می باشد که البته در میان بحث ها تنش ها و فشارهای وارده بر اعصاب بسیار بالاست که گهگاه باعث اتفاقاتی میگردد که از سیاستمداران و نمایندگان سیاسی بسیار بعید است .

دعوا در برنامه زنده تلویزیون شبکه یک افغانستان

دعوا در برنامه زنده تلویزیون

در برنامه تلویزیونی سیاسی شبکه یک افغانستان در اتفاقی نادر میهمانان سیاسی برنامه که یکی در دفاع از گلبدین حکمتیار و موافق وی بوده و دیگری مخالف حکمتیار بود تنش و فشار بحث بسیار بالا گرفت در حدی که این دو به جان هم افتادند و برنامه سیاسی زنده تلویزیونی را به رینگ بوکس تبدیل کردند .

این برنامه برای تحلیل و شنیدن نظر موافقین ورود حزب اسلامی به رهبری گلبدین حکمتیار به عرصه سیاسی کشور افغانستان و مخالفین وی تشکیل شده بود تا مردم افغانستان شاهد بحثی داغ در مورد سرنوشت کشور خود باشند که البته داغی این بحث فراتر از حد معمول رفته و باعث درگیری طرفین و دعوا در برنامه زنده تلویزیون شد .

دعوا در برنامه زنده تلویزیون شبکه یک افغانستان

درگیری در برنامه زنده تلویزیون

میزگرد سیاسی شبکه یک تلویزیون افغانستان درباره ورود حزب اسلامی افغانستان به رهبری گلبدین حکمتیار به صحنه سیاسی این کشور، منجر به زد و خورد شدید میان مخالف و موافق حکمتیار شد که این میزگرد سیاسی به رینگ مسابقات بوکس تبدیل شد.

در زیر فیلم درگیری موافق و مخالف حکمتیار در شبکه یک تلویزیون افغانستان را مشاهده میفرمایید .

 

دانلود کلیپ دعوا در برنامه سیاسی تلویزیون

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics