خانه » اخبار » ورزشی » درگیری رامین رضاییان و علی علیپور و اخراج از تیم پرسپولیس توسط برانکو

درگیری رامین رضاییان و علی علیپور و اخراج از تیم پرسپولیس توسط برانکو

درگیری رامین رضائیان و علی علیپور در تمرین تیم پرسپولیس

بازیکنان هر تیمی باید قوانین آن تیم را بپذیرند و بیشتر مراقب رفتار خود در زمین باشند .

درگیری رامین رضائیان و علی علیپور در تمرین تیم پرسپولیس

اخراج رامین رضاییان و علی علیپور

رامین رضاییان و علی علیپور بازیکنان تیم پرسپولیس تهران در تمرین دیروز این تیم با همدیگر درگیر شدند که این درگیری سرانجام خوبی نداشت .

درگیری رامین رضاییان و علی علیپور با واکنش قاطع برانکو ایوانکوویچ مواجه شد و هر دو بازیکن از اردوی پرسپولیس اخراج شدند و به تهران بازگشتند .

در تمرین روز گذشته تیم پرسپولیس، رامین رضاییان در تیم اصلی و ربیع خواه و علیپور در تیم ذخیره ها حضور داشتند.در یک صحنه بین رامین و ربیع خواه برخوردی پیش می آید و علیپور به ربیع خواه می گوید محسن محکمتر بازی کن و بعد رامین رضاییان وارد این ماجرا شد.

رامین به علیپور می گوید” تو … نزن”. علیپور: من حرفی به تو زدم؟ این سرآغاز درگیری شدید لفظی این دو می شود و برانکو هر دو را از بازی بیرون می کشد.
علیپور کنار زمین می نشیند اما رامین روانه هتل می شود و ترک محل تمرین، برانکو را بیشتر شاکی می کند.

برانکو سر میز شام در مورد رعایت نظم و انضباط حرف می زند و در نهایت می گوید رضاییان و علیپور در لیست بازی با الوحده جایی ندارند.

گویا رامین بابت اظهارات برانکو واکنش نشان می دهد و غرولند کنان از رستوران به اتاقش می رود. برانکو بلافاصله به مدیران باشگاه اعلام می کند هر دو این نفرات باید به تهران برگردند و روی آنها حساب نمی کند. علیپور دوبار از برانکو عذرخواهی می کند اما سرمربی سرخپوشان می گوید اکنون به تهران برو تا آنجا تکلیف تان را روشن کنم. در نهایت برانکو از مسئولان پرسپولیس می خواهد خبر اخراج این دو بازیکن روی سایت باشگاه منعکس کنند.

به هر حال برانکو با وساطت طاهری و مسئولان پرسپولیس حاضر به بخشش این دو بازیکن نمی شود و این دو بازیکن ظهر امروز راهی تهران شدند تا برانکو بعد از بازی با الوحده امارات درباره این دو بازیکن تصمیم بگیرد.

گفتنیست علی علیپور پس از این اتفاقات امروز در صفحه اینستاگرام خود در پیامی از طرفداران تیم پرسپولیس تهران عذرخواهی کرد .

درگیری رامین رضائیان و علی علیپور در تمرین تیم پرسپولیس

عذرخواهی علی علیپور از طرفداران پرسپولیس

علی علیپور با انتشار عکس بالا نوشت :

سلام.معذرت از جامعه بزرگ پرسپولیس.گاهی اوقات آدم ها در یک لحظه مرتکب اشتباهاتی می شوند که تاوان سنگینی دارد.در مورد اتفاقی که در تمرین ما رخ داد نمی خواهم وارد جزییات شوم و بگویم مقصر بودم یا نبودم.سرمربی تیم در هر زمان می تواند برای بازیکنش تصمیم بگیرد و من تابع تصمیمم برانکو و کادر فنی هستم.از او و همه پرسپولیسی ها بابت این اتفاق تلخ عذرخواهی می کنم و در حال حاضر تنها کاری که از دستم بر می آید این است که برای موفقیت تیمم در بازی فردا دست به دعا بردارم.امیدوارم هر آنچه اتفاق می افتد به نفع تیم و هواداران باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*