خانه » فرهنگ و هنر » مسابقه زمانی برای خندیدن استندآپ کمدی مردم در نوروز 1396

مسابقه زمانی برای خندیدن استندآپ کمدی مردم در نوروز 1396

مسابقه زمانی برای خندیدن

سال 1396 هر روز نزدیکتر میشود و تلویزیون ایران نیز در حال ساخت برنامه های نوروزی خود است .

مسابقه زمانی برای خندیدن

مسابقه زمانی برای خندیدن

مسابقه زمانی برای خندیدن مسابقه ای جذاب و پر خنده میان 60 نفر که در نوروز 1396 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد یک برنامه نوروزی است .

استندآپ کمدی مردم با حضور داوران برای انتخاب افراد برتر در استندآپ کمدی اساس مسابقه زمانی برای خندیدن است .

داوران مسابقه زمانی برای خندیدن شهره لرستانی ، سید مهرداد ضیایی ، حسین رفیعی و نصرالله رادش می باشند که هر کدام از طنازان خوب ایرانند .

عباس قنبری تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی پیرامون ویژه برنامه نوروزی خود گفت : زمانی برای خندیدن عنوان مسابقه‌ای است که در ایام نوروز با حضور داوران این مسابقه، شهره لرستانی، سید مهرداد ضیایی، حسین رفیعی و نصرالله رادش به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

وی ادامه داد: حدود 700نفر از علاقه‌مندانی که در زمینه‌های طنز نمایشی ( استندآپ کمدی، نمایش طنز دو یا چند نفره، شعر طنز، خوانندگی طنز، نمایش طنز بدون کلام، نمایش طنز با عروسک، نمایش عروسکی طنزو…) استعداد دارند، با ارسال یک دقیقه ویدئو از هنر خود ثبت نام کردند.

قنبری درخصوص تولید این برنامه بیان کرد: تولید مسابقه «زمانی برای خندیدن» 13اسفند کلید می‌خورد و اجرای برنامه به عهده عبدالله روا است. این برنامه در 20 قسمت 45 دقیقه ای روی آنتن می‌رود .

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «سیمرغ» اظهار داشت :از بین شرکت‌کنندگان، 60 نفر را انتخاب کرده‌ایم تا در مسابقه نوروز 96 حضور داشته باشند و در بخش‌های مختلف با توجه به نظرات هیئت داوری برگزیده‌ها مشخص می‌شوند .

گفتنی است؛ عباس قنبری و محسن تقوی زنوز تهیه کننده و کارگردان مسابقه نمایشی طنز «زمانی برای خندیدن» هستند.

این برنامه در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*