به اولی ها خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » خانه و خانواده » سکس چت یا سکس تلفنی دختر و پسر و رابطه جنسی تخیلی از دید پزشکان
سکس چت یا سکس تلفنی دختر و پسر و رابطه جنسی تخیلی از دید پزشکان

سکس چت یا سکس تلفنی دختر و پسر و رابطه جنسی تخیلی از دید پزشکان

سکس چت یا سکس تلفنی دختر و پسر و رابطه جنسی تخیلی از دید پزشکان سکس چت خوب است یا بد نظر پزشکان و مشاوران در مورد سکس تلفنی و برقراری رابطه جنسی به صورت تخیلی از پشت گوشی همراه .

پیشرفت علم و تکنولوژی گاهی با اقدامات و فعالیت های عجیبی رو به رو میگردد که باید در این زمینه ها بیشتر تامل کرد .

سکس چت یا سکس تلفنی رابطه جنسی تخیلی

رابطه جنسی تلفنی

سکس چت دختر و پسر یا همان سکس تلفنی دختر و پسر که به برقراری رابطه جنسی در تخیل خود میپردازند از نکاتی است که با پیشرفت تکنولوژی میان جوانان باب شد .

رابطه جنسی تخیلی که در آن دختر و پسر با صحبت کردن یا پیام دادن به بیان روابط جنسی میپردازند دیدگاه های متفاوتی را ایجاد کرده است .

سکس تلفنی که این روزها میان برخی پسران و دختران جوان دیده میشود سوالات بسیاری را در ذهنشان ایجاد میکند .

سکس چت خوب است یا بد ؟

سکس تلفنی خوب است یا بد ؟

سکس تخیلی خوب است یا بد ؟

سکس چت یا سکس تلفنی رابطه جنسی تخیلی

سکس چت

سوالاتی که ذهن بسیاری از جوانان را درگیر کرده است با پاسخ برخی از پرشکان رو به رو شده است که ما در این مطلب از سایت اولی ها سعی بر آن داریم تا به بیان نظرات پزشکان در این موارد بپردازیم .

نظر دکتر محمدرضا رجبی شکیب در مورد سکس تلفنی یا سکس چت :

یکی از راه های تحریک، تحریک کلامی است. صحبت از تخیلات و تصورات بین یک زوج. به زبان آوردن و توصیف کارهایی که یک زن یا شوهر، در عالم واقع می خواهد با همسرش بکند.

آیا بین زن و مردی که رابطه عاطفی عمیقی دارند، بین یک زن و شوهر، این اتفاق بدی است؟ اعتقاد من این است که نه تنها بد نیست، که گاهی مفید است.

خیلی زوج ها با هم رودربایستی دارند. فکر می کنند حرف زدن در این مورد پرده های حیا را بین شان می درد! واضح است که این زوج ها نمی توانند از رابطه شان بیشترین لذت را ببرند.

من معتقدم زن و شوهرها باید هرچند وقت یک بار با هم سکس تلفنی یا حتی سکس چت داشته باشند. این یک تمرین عالی است برای تحریک کلامی، همچنین برای بیان خواسته ها و نیازها و در نتیجه، شناخت بیشتر زوج از شخصیت جنسی همدیگر.

این اتفاق می تواند بین یک زوج، وقتی بیفتد که به هم دسترسی ندارند، از طریق تلفن، یا تکست؛ یا اینکه در ابتدای یک معاشقه اتفاق بیفتد، وقتی زن و شوهر رو به روی هم نشسته اند، یا حتی در آغوش هم اند، اما جلوی خودشان را می گیرند و وارد معاشقه نمی شوند.

چشمتان را ببندید و هر چه در معاشقه تان تصور می کنید به زبان بیاورید و در گوش همسرتان زمزمه کنید. مطمئنا معاشقه بعد از اجرای این تکنیک، معاشقه هم دلپذیرتر خواهد بود.

فقط یک نکته مهم هست: سکس چت، یا سکس تلفنی را، با پارتنری توصیه کردم که حتما رابطه فیزیکی را هم در خارج از دنیای مجازی با او تجربه کرده اید و می کنید. این تکنیک، مکمل یک رابطه حقیقی است؛ نه جایگزین آن.

سکس چت یا سکس تلفنی رابطه جنسی تخیلی

رابطه جنسی تلفنی

نظر علی مجد ( محقق و پژوهشگر ) در مورد سکس چت یا سکس تلفنی :

برخی دختران و پسران در دوران آشنایی حال یا برای ارضای نیاز جنسی یا برای اینگه متوجه شوند طرفشان از نظر جنسی گرم هستند یا سرد پیشنهاد سکس چت ( از جانب آقا معمولا ) ارائه میشود، سکس چت یا سکس تلفنی بدون رابطه جنسی واقعی تنها یک خیالپردازی جنسی است که ممکن است بعدا با آ«چه درو اقعیت رابطه جنسی تجربه کنید متفاوت باشد و شما تعجب کنید از اینکه پس این فرد در سکس چت یا سکس تلفن خیلی گرم بود پس چطور در عمل اینگونه نیست ؟

واقعیت آنست که خیلی از اقداماتی که در عمل انجام دادن آن با اکراه است در سکس تلفنی یا سکس چت ، فرد نسبت به آن اکراه ندارد مثلا ممکن است فردی در سکس چت رابطهد هاین را خیالپردازی کند و بگوید انجام میدهم اما درو اقعیت اینگونه نباشد یا …

پس ملاک ارزیابی سطح مزاج جنسی یا عملکرد جنسی طرف مقابل سکس چت یا سکس تلفنی نمیباشد .

 

منبع :

کانال تنظیم خانواده

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید


 
loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است