خانه » اخبار ستارگان » جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم GEM
loading...

جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم GEM

جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم GEM چکامه چمن ماه بازیگر زن ایرانی که مدت ها پیش به شبکه جم پیوسته بود هم اکنون خبرهایی از جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم به گوش میرسد .

موج رفتن بازیگران ایرانی به شبکه جم این روزها به موج پشیمانی و خروج از شبکه جم تبدیل شده است .

جدایی چکامه چمن ماه از شبکه جم GEM

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه یکی از بازیگران زن ایرانی است که در موج پیوستن به شبکه جم جزو اولین کسانی بود که دعوت شبکه GEM را پذیرفت و هم اکنون جزو کسانی است که دیرتر این شبکه را ترک میکند .

شبکه جم که با وعده های پر و پیمان خود بازیگران ایران اللخصوص بازیگران زن ایرانی را به شبکه خود برد چند ماهیست که دست خالی خود را رو کرده و موجب پشیمانی بازیگران شده است .

چکامه چمن ماه بازیگر فیلم سینمایی “اعترافات ذهن خطرناک من” بدنبال جدایی از شبکه جم است.

شبکه ماهواره ای جم که در دو سال اخیر به واسطه جذب برخی بازیگران و عوامل درجه دوی ایرانی در کانون توجه قرار دارد از مهرماه امسال مواجه شده با جدایی تعدادی از همین بازیگران و عوامل به دلیل تبدیل وضعیت از قرارداد سالانه به قراردادهای پروژه ای.

به تازگی حالا چکامه چمن ماه بازیگر برخی آثار این شبکه هم ساز جدایی کوک کرده و در آستانه جدایی از جم است.

چکامه چمن ماه به دلیل تحت فشار قرار گرفتن به جهت کاهش دستمزد و همچنین قطع کردن حقوق ثابت بازیگران و عوامل شبکه جم از طرف مدیر دفتر آنتالیا در آستانه جدایی است.

هنوز مشخص نیست که چکامه بعد از جدایی از جم چه خواهد کرد؟ آیا به ایران بازخواهد گشت یا در همان ترکیه بیزنس جدیدی را آغاز خواهد کرد؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*