خانه » اخبار ستارگان » توضیح علی کریمی در مورد کامنت صفحه اینستاگرام حسن روحانی
loading...

توضیح علی کریمی در مورد کامنت صفحه اینستاگرام حسن روحانی

نظر علی کریمی در صفحه اینستاگرام دکتر حسن روحانی

در روزهای گذشته نظر علی کریمی در صفحه اینستاگرام حسن روحانی رئیس جمهور ایران پر سر و صدا شد .

علی کریمی به حسن روحانی : خیلی زود دیر میشود مردم را بابت رای به شما سرخورده نکنید + عکس

دکتر حسن روحانی و علی کریمی

علی کریمی در نظری که برای مطلب همدردی رئیس جمهور با مردم خوزستان گذاشته بود از معصومه ابتکار انتقاد کرده و از حسن روحانی خواست تا به اطرافیانش بیشتر توجه کند .

نظر علی کریمی در اینستاگرام حسن روحانی بدین شرح بود :

دکتر روحانی کاش اول ابتکارتون حداقل واسه حفظ ظاهر هم شده با گذاشتن یک پست با مردم خوزستان یه همدردی میکردن ، کار دیگه که انتظاری نمیره !!! کاش از کسایی استفاده کنید که دلسوز باشن ، خیلی زود دیر میشه دکتر ، بزارین مردمی که به شما رای دادن بابت رای شون سر خورده نشن ، یه تجدید نظر روی افراد اطرافتون بکنین ، کار را درست کاردان بسپارید ، حتما لطفا .


این نظر مورد تحلیل های فراوانی قرار گرفت و مانورهای بسیاری روی آن شد که موجب واکنش علی کریمی شد .

علی کریمی در مصاحبه ای گفت :

کامنتی که من در صفحه رئیس‌جمهور گذاشتم، کاملاً دلسوزانه بود. خوشبختانه رئیس‌جمهوری داریم که به خاطر نوع رفتار و گفتار و عملکردشان شرایط بهتری را در مجامع بین‌المللی به وجود آورده است، اما بعد از انتشار آن کامنت، بعضی از افراد فرصت طلب از حرف‌های من سوءاستفاده کردند.

علی کریمی تأکید کرد: باید به این رئیس‌جمهور فرصت و زمان داده شود تا برنامه‌هایشان را انجام دهند،‌ اما به نظرم کسانی که ایشان انتخاب شان کرده، باید به بهترین شکل کارشان را انجام دهند تا پاسخ اعتماد و انتخاب رئیس‌جمهور را داده باشند. به هرحال بسیار امیدوارم تا روزهای پایانی ریاست‌جمهوری ایشان اتفاقات خوبی برای مردم کشورم رقم بخورد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*