آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
مد و مدگرایی
روانشناسی زناشویی روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

پسران حقه باز در کمین دختران جوان در فیسبوک

پسران حقه باز در کمین دختران جوان در فیسبوکReviewed by admin on Feb 11Rating: 5.0پسران حقه باز در کمین دختران جوان در فیسبوکگزارش هایی مبنی بر کلاهبرداری ها و دزدی ها از سمت دختران فریب خورده در فیسبوک از پسران حقه باز هر روز گوش نواز است

گزارش هایی مبنی بر کلاهبرداری ها و دزدی ها از سمت دختران فریب خورده در فیسبوک از پسران حقه باز هر روز گوش نواز است

 

فریب دختران در فیسبوک

هشدار جدی پلیس به دختران جوان, چهار ماه قبل دختر جوانی هنگام چت در فیسبوک با پسری آشنا شد که خود را مهندس و فردی پولدار معرفی کرده بود. ارتباط و دوستی آنها به این ترتیب شکل گرفته و چند بار با هم در کافی شاپ های تهران قرار گذاشتند.

به گزارش اولی ها با گذشت یک ماه از آشنایی، پسر جوان با ابراز علاقه به دختر جوان از او خواستگاری کرد و مدعی بود بزودی مقدمات ازدواج را فراهم می کند و همراه خانواده اش به خواستگاری رسمی وی می آید.

دختر جوان غافل از این که خواستگار قلابی چه نقشه شومی در سر دارد، به حرف هایش اعتماد کرد.پس از گذشت مدتی، پسر خواستگار با دختر جوان تماس گرفت و از او خواست برای آشنایی با خانواده اش در یک مهمانی خانوادگی شرکت کند.

او از طعمه خود خواست هر چه طلا دارد همراه بیاورد تا خانواده اش متوجه شوند عروس آینده شان وضع مالی خوبی دارد.

دختر جوان هم با اعتماد به جوان خواستگار، برای مهمانی شیک ترین لباسش را پوشید و چون طلایی نداشت سراغ یکی از دوستانش رفت و طلاهای او به ارزش 40 میلیون تومان را امانت گرفت.

بعد هم به محل قرار با مرد خواستگار رفت و سوار خودروی مدل بالای او شد تا همراه هم به مهمانی بروند. در میانه راه متهم با آبمیوه دختر جوان را بی هوش کرد و بعد از سرقت طلاهایش، او را کنار خیابان رها کرد و گریخت.

دختر جوان پس از به هوش آمدن، همراه خانواده اش به پایگاه سوم پلیس آگاهی رفت و شکایتی را مطرح کردند. پس از این شکایت ماموران در نخستین گام به چهره نگاری از خواستگار قلابی پرداختند.

تحقیقات پلیسی در حالی آغاز شده بود که پنج دختر دم بخت دیگر نیز با مراجعه به پلیس شکایت های مشابهی مطرح کردند.

متهم در پوشش خواستگار این دختران را فریب داده و پس از بی هوش کردن قربانیان، طلاهای آنها را سرقت کرده بود. تحقیقات نشان می داد این متهم به شاکیان گفته تبحر خاصی در رایانه دارد و به هوش سیاه معروف است.

در حالی که بررسی ها ادامه داشت ماموران متوجه شدند متهم فراری در جریان ملاقات با مالباختگان با خودروهای مدل بالا در محل قرار حاضر می شده که آنها توانسته اند پلاک چند خودرو را به خاطر بسپارند.

در این مرحله با دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، جستجو ها برای یافتن مالکان خودروهای مورد نظر ادامه پیدا کرد و ماموران چند روز پیش مالکان این خودروها را که سه زن بودند به پلیس آگاهی احضار کردند.

بازجویی از این سه زن مشخص کرد، خواستگار شیاد پول های آنها را به سرقت برده و در کلانتری از متهم شکایت کرده اند.

همچنین متهم به بهانه رساندن مادر بیمارش به بیمارستان، خودروی آنها را به امانت گرفته و با خودروهای مدل بالا در محل قرار با دختر دیگری حاضر شده بود .

با اطلاعات جدیدی که در این رابطه به دست آمد روند رسیدگی به پرونده برای دستگیری هوش سیاه، وارد مرحله جدیدی شد و تحقیقات برای دستگیری اش ادامه دارد.

 

جام جم