به اولی ها خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » 20 دقیقه تعظیم وزیر نیرو به مردم به علت قطعی برق + عکس
20 دقیقه تعظیم وزیر نیرو به مردم به علت قطعی برق + عکس

20 دقیقه تعظیم وزیر نیرو به مردم به علت قطعی برق + عکس

20 دقیقه تعظیم وزیر نیرو به مردم به علت قطعی برق عذرخواهی وزیر نیرو ژاپن با 20 دقیقه تعظیم روبروی مردم به علت قطعی برق

شاید شنیدن برخی اتفاقات در مکان های مختلف دنیا ما را حیرت زده کند و شاید چون در کشورمان ایران آنقدر بی توجهی مسئولین را دیده ایم هیچ گاه وجود افراد مسئولیت پذیر را در هیچ کجای دنیا در ذهنمان راه ندهیم اما واقعیت غیر از اینست .

خوشبختانه در دنیای ما هستند کشورهایی که مسئولان در آنجا همانطور که از اسمشان پیداست مسئولیت پذیر هستند و بابت کوچکترین اشتباهی خود را ملزم به عذرخواهی از مردم میدانند .

در این کشورها مسئولین بیشترین تلاش خود را میکنند که روزی مجبور نگردند که شرمنده از کار خود روبروی مردم مجبور به عذرخواهی گردند اما اگر بر اثر اشتباهی این اتفاق رخ دهد آنقدر برای مردم احترام قائل هستند که روبروی آنها بایستند و اعلام ندامت و از مردم عذرخواهی کنند .

در کشور ژاپن این اتفاقات بسیار دیده میشود و این احترام مسئولین به مردم بسیار بسیار باعث شور و شعف انسانی میگردد که هر انسانی در هر کجای دنیا را از وجود چنین انسان هایی خوشحال میکند .

وزیر نیرو کشور ژاپن به علت قطع شدن برق 20 دقیقه روبروی مردم کشور ژاپن تعظیم کرد تا اینگونه از اشتباه خود عذرخواهی کند .

در زیر عکس تعظیم وزیر نیرو ژاپن به مردم ژاپن برای عذرخواهی از قطعی برق را مشاهده میفرمایید .

عذرخواهی وزیر نیرو از مردم بخاطر قطعی برق

تعظیم وزیر نیرو به مردم

از این اقدام وزیر نیرو در کشور ژاپن باید فهمید که چرا این کشور بدون نیاز به هیچ کشوری و تکیه بر همچنین مردانی به چنان قدرتی در جهان رسیده است که کشورهای دنیا را به خود وابسته کرده است .

مدیریت و مسئولیت پذیری دو وظیفه ای که کمبود آن در ایران عزیزمان دیده میشود و متاسفانه همیشه به بهانه های مختلف سعی بر آن میشود تا پنهان گردد .

کاش ایران ما چنین مسئولانی داشت که آنقدر به کار خود ایمان دارند که برای لحظاتی قطعی برق روبروی مردم بایستند و فقط عذرخواهی کنند تعظیم پیشکش مسئولین ایرانی .

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. نام مدیر تاکاهیرو هاچیگو

  2. این شایعه بین المللی است و کاربران فضای مجازی ان را بارها به زبان انگلیسی.عربی و فارسی منتشر کرده اند شخص موجود در تصویر رییس جدید شرکت هوندا است که در اولین نشست خبری خود در 6 جولای 2015در توکیو حاظر شده است

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics