خانه » اخبار » حوادث » دعوای پدر و دختر تهرانی به قتل پدر ختم شد با عکس دختر
loading...

دعوای پدر و دختر تهرانی به قتل پدر ختم شد با عکس دختر

قتل پدر در دعوای پدر و دختر تهرانی

دعوای خانوادگی پدر و دختر در شهرک گلستان تهران با قتل پدر با ضربات چاقو ختم شد .

دعوای پدر و دختر تهرانی به قتل پدر ختم شد با عکس دختر

قتل پدر توسط دختر

دختر تهرانی که ادعا کرده است که پدرش برای گرفتن پول به وی حمله ور شده بود با ضربات متعدد چاقو پدر خود را از پای درآورد .

دختری که طی یک نزاع و درگیری با ضربات چاقو پدر 74 ساله خود را به قتل رسانده بود توسط پلیس دستگیر شد

در ساعت 19:00 عصر 1 اسفندماه سال جاری وقوع یک درگیری خانوادگی منجر به جنایت به کلانتری 141 شهرک گلستان اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل در محل ارتکاب جنایت (یک مجتمع مسکونی) واقع در بلوار کاج – سروستان یکم و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد که مقتول بنام عبدالرضا . ش( 74 ساله) طی یک نزاع و درگیری خانوادگی، توسط دخترش بنام شبنم(45 ساله) و بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو به ناحیه گردن و قسمت های مختلف بدن به قتل رسیده است.

بنا بر تحقیقات انجام شده از همسایگان، ساعت وقوع دعوای پدر و دختر تهرانی حدودا ساعت 16:00 اعلام شد که همسایگان پس از اطلاع از موضوع وقوع جنایت و از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110، در ساعت 19:00 همان روز( 1اسفندماه) موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

دعوای پدر و دختر تهرانی به قتل پدر ختم شد با عکس دختر

دختر تهرانی قاتل پدر

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم که هنوز قادر به ارائه توضیحات کامل در خصوص نحوه آغاز درگیری و ارتکاب جنایت نیست، در تحقیقات اولیه تنها عنوان داشته است که زمانیکه پدرش به قصد گرفتن پول به او حمله ور شده، وی را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده است.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، در پایان عنوان داشت: تحقیقات در این پرونده در مراحل اولیه قرار دارد و متهم جهت صدور قرار قانونی، در تاریخ 2 اسفند به دادسرای ناحیه 27 تهران اعزام شد، بازپرس پرونده نیز با صدور قرار بازداشت موقت، متهم پرونده را جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*