به اولی ها خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
خانه » عکس » عکس بازیگران » امیر علی نبویان و همسرش بهار در کنسرت حجت اشرف زاده / عکس
امیر علی نبویان و همسرش بهار در کنسرت حجت اشرف زاده / عکس

امیر علی نبویان و همسرش بهار در کنسرت حجت اشرف زاده / عکس

امیر علی نبویان و همسرش بهار در کنسرت حجت اشرف زاده عکس های حضور امیرعلی نبویان و همسرش که اخیرا ازدواج کرده اند در کنسرت حجت اشرف زاده

امیرعلی نبویان و همسرش که اخیرا ازدواج کرده اند این روزها دست در دست هم در مکان های مختلف دیده میشوند که اخیرا در کنسرت حجت اشرف زاده خواننده جوان و خوب کشورمان ، امیر علی نبویان و همسرش دیده شدند .

امیرعلی نبویان و همسرش در کنسرت

امیرعلی نبویان و همسرش

خبر ازدواج امیرعلی نبویان و همسرش مدتیست که منتشر شده و با توجه به شایعات گوناون پشت سر همسر امیرعلی نبویان پس از مدت ها اخیرا این مجری و بازیگر از عکس همسر خود رونمایی کرد و خبر ازدواج خود را منتشر کرد .

امیرعلی نبویان و همسرش بهار هم اکنون در روزهای خوش پس از ازدواج به سر میبرند و با خیال راحت و به دور از حاشیه های متفاوت در مکان های گوناگون دیده میشوند .

امیرعلی نبویان و همسرش در کنسرت

امیرعلی نبویان و همسرش

امیرعلی نبویان اخیرا خبر سرطان همسرش را در صفحه اش منتشر کرد و آخرین خبر زندگی شخصی خود را به خبر بیماری سرطان همسرش بهار اختصاص داد .

امیرعلی نبویان در صفحه خود در مورد بیماری همسرش نوشت :

این آخرین پست مربوط به زندگی خصوصیمه و ببخشید اگر کمی تلخه.

من حدود سه ساله که بهار رو میشناسم و اون زمان رفیق و همکار بودیم. تنها چیزی که ازش میدونستم این بود که یک دوره سخت شیمی درمانی رو گذرونده.

نه میدونستم نوازنده چنگ و سازهای کوبه ایه، نه میدونستم عکاسه و نه اینکه مسلطه به چهار زبان غیر از فارسی…

همه چیز از اواخر اردیبشهت شروع شد. وقتی در اثر فشارهای عصبی ناشی از آزار و اذیت برخی ، بیماری بهار برگشت.

دکتر عطری معتقد بود که با توجه به ناچیز بودن تعداد گلبولهای سفید حتی امکان شیمی درمانی هم وجود نداره و در عین نا امیدی فقط قرص تجویز کرد.

بهار هر روز وزن از دست میداد و من چهارشنبه هر هفته با دست های لرزان و البته لبخند به صد برگ میومدم. همین اشکان مزیدی عزیز شاهده که یه شب بعد از یه برنامه چه حالی بودم .

به اصرار من تصمیم گرفتیم نامزدیمون رو اعلام کنیم و حلقه ای که بهار خریده بود رو دستم کنم چون میدونستم معجزه خدا پشت پنجره خونه ست و میدونستم چه رازی در ابراز عشق نهفته .

بگذریم از حرف و حدیث ها و تهمتها و کامنتها و … گلایه ای هم نیست… ما همینیم‌.

ما فقط دعا کردیم ، شوخی کردیم ، خندیدیم و نادیده گرفتیم در حالیکه حتی نزدیکترین آدمهای زندگیمون هم نمیدونستن ما گاهی چه پچ پچی در اتاق دربسته میکنیم و از چی میگیم و از چی میترسیم…

تا همین لحظه که دکتر عطری تماس گرفت و گفت که معجزه یعنی همین… که حتی دیگه هیچ نیازی به شیمی درمانی هم نیست و حالا چشمهای بهار دوباره برق میزنه…

توکل و عشق رو فراموش نکنین و اینکه معجزه های خدا پشت همین پنجره ها هستن…

مخلص همه دوستان خوبم

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید


اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است