خانه » اخبار ستارگان » امیر کاظمی و همسرش و ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش + عکس
loading...

امیر کاظمی و همسرش و ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش + عکس

امیر کاظمی و همسرش و ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار در فیلم لیسانسه ها از ازدواج ساده و همسرش میگوید .

فیلم لیسانسه ها این روزها با بازی امیر کاظمی این روزها مورد توجه مردم قرار گرفت .

امیر کاظمی و همسرش و ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش + عکس

امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار در سریال لیسانسه ها یکی از نقش های اصلی فیلم لیسانسه ها بود که بازی وی نیز مورد توجه مردم قرار گرفت .

امیر کاظمی و همسرش که سال ها پیش ازدواج کرده اند بی شک مورد توجه طرفداران امیر کاظمی قرار دارند که امیر کاظمی از داستان ازدواجش رونمایی کرد .

ازدواج امیر کاظمی و همسرش در سن 21 سالگی بازیگر جوان و در سادگی تمام و بدون مراسم عروسی انجام شد .

این بازیگر می گوید: در بیست و یک سالگی ازدواج کرده ام. شاید خیلی ها فکر کنند که این سن برای ازدواج زود است اما من اینطور فکر نمی کنم و معتقدم اگر کسی شرایطش را داشته باشد، خوب است در همین دوران ازدواج کند. من با کمترین پول به خواستگاری رفتم و عقد کردیم و خدا را شکر همسرم خیلی فهمیده و عاقل است و عروسی و جشن از من نخواست. با پولی که قرار بود برای جشن عروسی هزینه کنیم، خانه رهن کردیم و بعد از عقد سر خانه و زندگی مان رفتیم.

امیر کاظمی در گذشته به بی احترامی ها به همسرش واکنش نشان داده و در صفحه اش از رفتار برخی کاربران اینستاگرام انتقاد کرد .

همسر امیر کاظمی فرد معروفی نیست اما امیر کاظمی را خیلی دوست دارد و همچنین بازیگر جوان همسرش را بسیار دوست دارد .

امیر کاظمی و همسرش و ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش + عکس

همسر امیر کاظمی

امیر کاظمی در صفحه اش با انتشار عکس همسرش نوشت :

لطفا بخوانید … یکی از سختی های همسر هنرمند بودن اینه که هر لحظه باید منتظر اتفاق غیر قابل پیش بینی از طرف مردمی که همسرت را دوست دارند باشی ! دیروز یکی از این صفحه هایی که عکس های بازیگران و همسرهایشان را میگذارد لطف کرد و یکی از عکسهای قدیمی ما را بازنشر کرد . شما هم می توانید به صفحه اش بروید و ببینید مردم چگونه با همسر یک هنرمند برخورد می کنند ! ٢١٢ کامنت فحش و ناسزا برای یک دختر که شما هیچ چیز از وجود پر مهرش نمی دانید ! حتما متوجه شدید که چند سالیست عکس دو نفره از خودمان در شبکه های اجتماعی نمیگذاریم و لحظه های زندگیمان را با شما شریک نمیشویم ! این برخورد مردم نامهربان یکی از دلایلش است ! چی به سرمون اومده که راجب یک انسان اینگونه وقیحانه ، بیرحمانه و بی ادبانه نظر میدیم ؟! ممنونم ازت تمام زندگیم که تحمل میکنی اینهمه عقده و نادانی را و خم به ابرو نمیاری … این زن تمام زندگی من است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*