خانه » اخبار ستارگان » تحریف آیه قرآن توسط الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن عرب + عکس

تحریف آیه قرآن توسط الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن عرب + عکس

تحریف آیه قرآن توسط الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن عرب الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن خودشیفته اردن آیه قرآن را برای تئاتر تحریف کرد که موجب خشم مردم و هنرمندان اردنی شد .

خودشیفتگی عامل شد تا اسماء مصطفی با تحریف آیه قرآن به نفع تئاتر از انجمن هنرمندان اخراج شود .

تحریف آیه قرآن توسط الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن عرب + عکس

الفنانه اسماء مصطفی

الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن اردنی که حاشیه های فراوانی داشته این بار با تحریف آیاتی از سوره تکاثر خشم مردم و هنرمندان اردنی را برانگیخت .

بازیگر زن عرب که به فکر خود با تحریف این آیات مردم را به تئاتر دیدن ترغیب میکند موجب اخراج خود از انجمن هنرمندان شد تا دیگر به ظن خود کار جدیدی نکند .

ساری اسعد، رئیس انجمن هنرمندان اردن در این باره گفت: این انجمن الفنانه اسماء مصطفی را به دلیل تحریف آیه ای از قرآن اخراج کرده است.

وی افزود: انجمن هنرمندان اردن برای رسیدگی به شکایت ها علیه اسماء مصطفی جلسه انضباطی فوق العاده تشکیل داد و تصمیم به اخراج وی و حذف اسمش از لیست هنرمندان گرفت.

ساری اسعد با بیان اینکه اسماء مصطفی معنی آیاتی را که تحریف کرده، نفهمیده است، وی را بازیگری خودشیفته توصیف کرد که برای رسیدن به شهرت از دین اسلام سوء استفاده می کند

اسعد گفت: من از او خواستم که مطلبی را که در فیس بوک نوشته، حذف و از مردم به خاطر توهین به قرآن عذرخواهی کند؛ اما او نپذیرفت، به همین دلیل انجمن هنرمندان جلسه ای فوق العاده تشکیل داد و تصمیم به اخراج وی که بازیگر مطرحی نیست، گرفت.

تحریف آیه قرآن توسط الفنانه اسماء مصطفی بازیگر زن عرب + عکس

الفنانه اسماء مصطفی

پیش تر این هنرپیشه اردنی در صفحه فیس بوک خود آیه اول و دوم سوره تکاثر« أَلْهَاکُمُ التَّکَاثُرُ، حَتَّى زُرْتُمُ الْمَقَابِرَ: تفاخر به بیشترداشتن شما را غافل داشت، تا کارتان [و پایتان] به گورستان رسید» را تحریف کرده و نوشته بود: «الهاکم التکاثر، حتی زرتم المسارح».

وی انگیزه خود از تحریف قرآن را تشویق مردم به تماشای تئاتر اعلام کرده بود!

این اقدام موهن اعتراض مردم اردن و جامعه هنرمندان این کشور را برانگیخت و چند تن از بازیگران اردنی دادخواست هایی علیه اسماء مصطفی تنظیم و از وی شکایت کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*