خانه » عکس » عکس بازیگران » لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

پرستو صالحی و محمد نادری با انتشار پست هایی جداگانه در صفحه اینستاگرام خود درباره ماجرای ازدواج شان توضیحاتی را ارائه دادند.

پرستو صالحی بازیگری که با سریال زیر آسمان شهر در بین مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید هر از چند گاهی در فضای مجازی با حواشی مواجه شده و نامش بر سر زبان ها می افتد.

ماجرا از این قرار بود که چندی پیش پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون در لایو اینستاگرام خود با هوادارانش در اینستاگرام به صورت زنده ارتباط داشت و به سوالات آنها پاسخ می داد. در یکی از این پاسخ ها شرایط خود در خصوص ازدواجش را مطرح کرد و به سوژه ای جنجالی در فضای مجازی تبدیل شد.

یکی از کاربران در خصوص ازدواج کردن پرستو صالحی از وی سوال کرد و در پاسخ گفت: پیش نیومده، عاشق نشدم، عاشق بشم ازدواج هم می کنم، البته عاشق هم بشم به شرطی که بپذیره در کناره مادر عزیرم زندگی کنیم می پذیریم وگرنه میره به جهنم حتی اگر عاشقش باشم.

صالحی در حالی که این جملات را می گفت کامنت هایی به صورت زنده از صفحه محمد نادری بازیگر مجموعه دورهمی و سریال شمعدونی روی صفحه این بازیگر زن مبنی بر قبول شرط ازدواج این بازیگر زن ظاهر شد.

نادری در چند نوبت برای صالحی نوشته بود:

“می پذیرم.

بیا با من ازدواج کن.

صالحی بیا با من ازدواج کن.”

لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

بعد از این اتفاق پرستو صالحی و محمد نادری با انتشار پست هایی جداگانه در خصوص این مسئله توضیحاتی را ارائه دادند.

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

این وروجکی که اون بغل، دست به سینه نشسته محمد نادری یک دوست خوبِ یک همکار خوب و البته شیطونه که همیشه شوخی میکنه البته تشخیص شوخیش از جدی خیلی ساده بود ولی خب بعضی دوستان متوجه اش نشدن متاسفانه، ما هم مثل شما‌ها گاهی با هم شوخی می‌کنیم. و قطعا برای درخواست‌های جدی زندگیمون جای مناسب‌تر وجود داره آخه چرا تو لایو؟! دوستای گلم که انقدر مسئله‌ی ازدواج و تب و تاب‌ها و حواشی اونو دوست دارید این فقط یک شوخی بود، من و آقای نادری عین خواهر برادریم تمام؛ و قول میدم الان که خبری نیست ولی هر وقت هر مورد جدی تو زندگیم اتفاق افتاد خودم بهتون خبر بدم، قول دوستون دارم و براتون آرزوی بهترین هارو دارم .

بیشتر بخوانید :  ترمیم بکارت دختر پس از توبه از زنا | فتوای آیت الله مکارم شیرازی

لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

محمد نادری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“لایوی پخش می شود. گُروگُر کامنت است که بالا می آید.صاحب لایو پاسخ پرسشهایی راجع به ازدواج نکردشان را می دهند. کِرمی در جان شخصی وول می خورد. به شوخی پیشنهاد ازدواج می دهد. آن شخص در آن لحظه یک درصد هم فکر نمی کند کسی درمیان خیل آن کامنتها کامنت شوخی را دیده و آن را جدی بگیرد ولی بسیاری آن کامنت ها را دیده جدی گرفته برجسته کرده و تیترش می کنند. آن شخص به چخ می رود.
نتایج منطقی و غیر منطقی داستان فوق:
یک. درست است با دوستتان شوخی دارید ولی چون برخی معتقدند نباید شوخی داشته باشید پس نباید داشته باشید.
دو. با دوستتان شوخی می کنید. دوستتان به شما زنگ‌می زند و با هم به شوخی تان می خندید. ولی عده ای می گویند بیجا کرده اید شوخی کرده اید. پس بیجا می کنید که شوخی می کنید.
سه. هیچ آدم عاقلی تا به حال به شکل جدی در لایو خواستگاری نکرده است( شاید بعدا بکند ولی تا بحال که نکرده) بنابراین شما می توانید خیلی جدی قیمه را بریزید تو ماستها اما نمی توانید خواستگاری را بریزید در لایوها
چهار. عده ای می گویند لایو جای شوخی نیست. عده ای هم در پاسخ می گویند پس جای چیست؟
پنج. از این پس به عبارتهایی مثل “شوخی خرکی” می توانید عبارت ” شوخی لایوی” را هم اضافه کنید.
شش. آدمها دوست دارند شما مثل آنها باشید و اگر نباشید دهانتان را آسفالت می کنند. ولی چون در کل آدمها با هم تفاوت دارند شما نمی توانید مثل همه بوده و رضایت همه را جلب کنید پس تلاش بیهوده نکرده و به جای آن آسفالت مرغوب تهیه کنید.
هفت. برخی هم هستند که شوخی را می فهمند و هم با شوخی، شوخی می کنند. اینها را روی سر گذاشته و حلوا حلوا کنید. ”

لایواینستاگرام پرستو صالحی و محمد نادری درباره ماجرای خواستگاری

واکنش پرستو صالحی و محمد نادری به خواستگاری عجیب در لایو اینستاگرام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*