خانه » اخبار » حوادث » 70 بار رابطه جنسی پرستار زن با پسر 13 ساله + عکس

70 بار رابطه جنسی پرستار زن با پسر 13 ساله + عکس

70 بار رابطه جنسی پرستار زن با پسر 13 ساله پرستار زن پسر 13 ساله که قرار بود از این پسر پرستاری کند با وی 70 بار رابطه جنسی برقرار کرد .

خانواده ای که به پرستار زن جهت نگهداری فرزندشان اعتماد کرده بودند رودست خوردند .

پرستار زن که برای مراقبت پسر 13 ساله انتخاب شده بود در طول 15 ماه 70 مرتبه با پسر نوجوان رابطه جنسی برقرار کرد و مراقبت های ویژه را برای این پسر به کار گرفت .

70 بار رابطه جنسی پرستار زن با پسر 13 ساله

دلییه پولتون

رابطه جنسی پرستار زن جوان و پسر 13 ساله پس از 16 ماه کشف شد که بر طبق تحقیقات پلیس این زن و پسر 15 ماه با هم رابطه جنسی داشته اند .

به نقل از دیلی میل، «دلییه پولتون» پرستار بچه انگلیسی که توسط والدین پسر 13 ساله جهت مراقبت از فرزندشان استخدام شده بود،‌ از اطمینان خانواده نوجوان سوء استفاده کرده و مدت‌ها بود که با این پسر نوجوان رابطه غیر اخلاقی برقرار کرده بود.

دلییه پولتون Deleah Poulton با استفاده از دوری پدر و مادر نوجوان از منزلشان،‌ پس از تهیه مشروبات الکلی و خوراندن آن به پسر 13 ساله 70 دفعه بدون استفاده از لوازم جلوگیری از بارداری در خانه صاحب کارش و همچنین منزل خودش و بیرون از خانه از این نوجوان 13 ساله سوء استفاده جنسی کرده بود و به گفته پلیس هر دو آنها طی مدت 15 ماه که با هم رابطه غیر‌اخلاقی داشته‌اند، مرتبا برای یکدیگر پیامک‌های عاشقانه می‌فرستاده‌اند.

این پرستار بچه پس از دستگیری به پلیس گفت که علیرغم اختلاف زیاد سنی، او تصور می‌کرده که هر دو از صمیم قلب عاشق یکدیگر هستند.

70 بار رابطه جنسی پرستار زن با پسر 13 ساله

دلییه پولتون

بازپرس پرونده می‌گوید او از اطمینان این خانواده و فرزندشان سوء استفاده کرده و باید حداقل 16 ماه در مرکز بازپروری جوانان زندانی شود و همچنین به دلیل سابقه ارتکاب 5 مرتبه جرائم جنسی دیگر در سنین 17 و 18 سالگی نیز باید نام وی به مدت 10 سال در لیست آزارگران جنسی ثبت شده و از سوی پلیس تحت نظر باشد.

«نیکلاس پری» قاضی پرونده می گوید: از نظر برخی اقشار جامعه اگر آزارگر مؤنث و قربانی مذکر باشد این سوء استفاده جنسی جرم و آزارگری به حساب نمی‌آید. اما قانون در مورد جرایم جنسی هیچ استثنائی قائل نمی‌شود. بنا‌بر این پرستار بچه تبهکار باید به مدت 16 ماه در مرکز بازپروری حبس شده و در این مدت حق تماس گرفتن با هیچ پسری را ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*